Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Merre vannak ilyen szállások...

Merre vannak ilyen szállások Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy egy ház, amit ki lehet venni ketten is, és akkor csak mi vagyunk ott, mások nem, és egy erdőbe van, vagy legalábbis nagyon természetközeli. Ajánlanátok ilyeneket?
2022. nov. 7. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsos házak?
2022. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol a neten találsz kulcsos házakat, amik kb. olyanok mint egy turistaház. Most egy jogszabálymódosítás miatt "magánszálláshely"-ként vannak megjelölve azok amikre gondolsz.


[link]

2022. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsosházakkal azért érdemes vigyázni. 17 éven át jártam az erdőt, és párban megfordultam. Az alap, hogy ágynemű nincs (ha van, akkor magadnak kell felhúzni, távozáskor le), távozás előtt takarítani kell, és a fűtést is magadnak oldod meg. Eddig még rendben is lenne, de nem egy helyen az egerek ott sétáltak a konyhaasztalon, vagy más kedves meglepetés fogadott minket.
2022. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem. A kulcsosházakról már hallottam, olyan kéne ahova nem jönnek mások míg ott vagyunk pár napot, ilyen elvonulás céljából gondoltam.
2022. nov. 7. 14:11
 5/7 anonim válasza:
Ilyen házat keresek én is. Vki tud ajánlani?
2022. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Én tudok ajánlani, Vágáshután (Zempléni-hegység).

Parázs Vendégház a neve, keressetek rá, pontosan az erdő mellett van és nagyon szép, és a színvonal is jó.

2022. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi!
2022. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!