Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonboglaron van elet...

Balatonboglaron van elet junius kozepen?

Figyelt kérdés

sajnos a paraszt munkahelyemen nem lehet menni julius 1tol szabadsagra még 1 napra sem.


ezert előszezonban kell nyaraljak amennyire lehet, akkor sajnos meg nincs 40 fok pedig en azert elek egesz evben hogy 2-3 napog tenyleg szabad lehessek


eddig siofokra es zamardiba jartam de mar ezek lecsengtek es még a soundra se tudok menni mert nem eri meg a horrorisztikus arakat pedig en nem keresek rosszul


balatonboglaron vannak szorakozohelyen vagy esemenyek junius kozepen is? megeri oda menni?


2023. febr. 20. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van. Sőt én június közepén voltam ott a strandon is alig voltak.
2023. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen, zamárdiban is ez volt


de junius végén már halál volt 40 fok

2023. febr. 20. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
No, azért június közepén már tud jó idő lenni és bár az unatkozó anyukákról még lecsúszol, azért már vannak nyaralók és Lellén is beindul a buli esténként.
2023. febr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szarszon es szepezden is
2023. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 NTBS ***** válasza:
100%
Van, csak kevesebb ember. De attól még érdemes pihenni.
2023. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudom szerintem elegge elkeserítő hogy Magyarországon kb masfel honap van amikor emberi idojaras van es az ember ugy erzi h erdemes elnie
2023. febr. 22. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még örülök is, hogyha nincs tömeg, nekem nem hiányzik a sorban állás sem, sőt, olyankor a legjobb.
2023. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ja az egy elony h nincs tomeg sot inkabb senki de a problema az hogy nincs eleg magas homerseklet sem
2023. febr. 27. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Júniusban gyakran van 28-30 fok, június utolsó hetében mennék a helyedben.
2023. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát akkor is megyek, de akkor tuti hogy füredre az annabellába


sajnos a soundot már nem vagyok hajlandó megfizetni (ami abban az időpontban van zamárdiban)


értsd: POFFFFFÁTLANUL elszálltak az árak, a normál időben 15 ezres szállás sound idejére 50-60 ezer per éjszaka


pontosan 4 éve a zamárdi 4 csillagos wellamarin hotelban mindenféle előfoglalás nélkül mentünk oda és 60 ezerért volt szoba az állítólag teltházas helyen. Most meg a gizi mama apartmanja szintü helyek is elkérnek ennyit, mert sound, amúgy meg rájuk se rúgja senki a kiskaput?


Sajnos a munkahelyemen nyáron elég genny a szabadságolás, ezért CSODA ha egy 4 napos hosszúhétvégém lehet

2023. febr. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!