Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 7 legjobb balatoni település?

7 legjobb balatoni település?

Figyelt kérdés
Szeptemberre prezentációt kell csinálnom a suliban a 6 legjobb balatoni városról. Eddig csak Lellén és Bogláron voltam, ezért infókat kéne gyűjtenem a netről de inkább megkérdezlek titeket. Mik voltak a kedvenc balatoni településeitek? Mellyek voltak csalódások esetleg?

2021. júl. 7. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
A címet elírtam, 6 város kell
2021. júl. 7. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Almádi, Füred, Keszthely, Révfülöp, Fonyód
2021. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom mondta-e kedves tanárod, de Bármit írhatsz, mert nincsen jó és rossz válasz.

Maga a kérdés azt tételezi fel, hogy némiképp utazol a világban - ezek szerint nem - és van véleményed a látottakról.

Egyébként ha nekem kellene megírnom ezt az elemzést, az lenne a címe, miért a legalja a balatoni nyaralás, avagy miért ilyen tróger hely minden a balatonnál.

2021. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Siófok, Balatonfüred és Keszthely a legnagyobb települések, így ezeket mindenképp szerepeltetném a helyedben, hisz jó sokat lehet írni róluk. Tihanyról szintén könnyen találsz rengeteg adatot. A maradék kettő meg teljesen szubjektív. Én egyébként szeretem pl. Balatonudvarit - pici, csendes, hangulatos.
2021. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Badacsony, Tihany, Füred, ezeket mindenképp beleírnám, ismertebb helyek. De szinte mindent meg lehet magyarázni: Balatonfűzfőn király kalandpark van, Zamárdit sokan a fesztiválok miatt szeretik. Rossz válasz tényleg nem nagyon van.

Én úgy csinálnám, hogy beleírnám, ahol voltam, meg az ilyen nagyobb, ismertebb helyeket.

2021. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Balatonalmádi

Balatonfüred

Siófok

Tihany

Badacsony


(Ha ide sorolható Veszprem is, ide írnám, de az Balaton-felvidék... Drága szülővárosom)

2021. júl. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Révfülöp, Tihany, Balatonfüred, Badacsony
2021. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!