Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerben van “gazdag környék”...

Egerben van “gazdag környék” ahol igazi villák vannak? Vagy valamilyen érdekesebb szép hely, lakópark?

Figyelt kérdés

Nemsokára oda fogok költözni egy időre pszichiátriai kezelés miatt.

Bipoláris vagyok és amikor nagyon lent vagyok azzal segítek magamon hogy sétálok és szép hazakat nézegetek

Mikor egy párszor ezt meg tudtam tenni Budán végre volt egy jobb napom, sajnos nem budapesti vagyok.

Párszor mar voltam Egerben, az almagyar reszrol tudok, ott a faggyas utcában láttam olyan házakat, amik itthon már jómódnak számítanak, nagyon tetszett az a környék

Vannak még ilyen ilyen környékek?

Ha valaki odavalosi és ismeri a várost.

A belváros nem tetszett, azt ne írjatok.

Az egyetemet már körbejártam egyszer, az is tetszett.



2023. ápr. 10. 09:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Hajduhegyen vannak meg szep hazak, meg Vecsei volgyben
2023. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

faggyas utca? Nincs ilyen szerintem.


Az Almagyar szép környék, közel van a kórházhoz. A volt camping területén építenek most a legtöbbet, de az íj u. partos, joo jános is klassz. A legszebb házak a Bálint pap utcában vannak, szerintem. Szép rész a Szépasszonyvölgy környéke is.

2023. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van a faggyas utca

Pont ilyen házakat szeretnek, azért kérdezem hogy van e máshol ilyen környék


Megnézem a többit is

2023. ápr. 11. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretek sétálni és szép családi házakat nézegetni, kérdező :)

Ez is egyfajta hobbi nálam :D

Ahogy írták, a Hajúhegyen/Vécsey völgyben sok szép ház van, vagy Eger-Felnémeten a Pásztor völgyben is.

Én a Eger-Lajosvárosban lakom. Szerintem ez is szép, rendezett környék, csak itt emeletes társasházak is vannak. Nem egy különösen luxus környék átlagos egri lakosok lakják, de én például a Kassai, Lőcsei, Iglói, Szüret utcák környéken szeretek sétálni/biciklizni. A Szüret út felett néha fel szoktam menni a szőlődombra is, onnan szép kilátás nyílik a városra.

Eger melletti falvakban pedig Felsőtárkányban a Várhegy lakópark, ami szép, itt én is sétáltam már. Ostoroson pedig az Egri úti lakópark.

2023. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a képen látható házat ismerem, azt is aki benne lakik, bár csak távolról.
2023. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Haha hát ha közelebbről ismernéd akkor megmondhatnád neki hogy övé az egyik legmenőbb hát Egerben :D és biztosan az egyik legdrágább is.

Gondolom nem az egri tescoban arufeltolto :D

Mindenesetre ebben az utcában már többször sétáltam mert tudtam hogy pont ilyen környéket szeretnek, csak már unom :D

Vecsei völgybe megyek majd, már kinéztem az utcákat.


Én nem csak élőben, virtuálisan is szeretem, Budapest Gellért hegy, illetve második kerület egy aranybánya, több millió dolláros villakkal… egy élmény.

2023. ápr. 17. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kapcsolat már közöttünk, nagyon távoli ismerős.

Igen, én is imádok Google térképen bejárni helyeket, családi házas övezeteket.

2023. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!