Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes nyaralni menni?

Hova érdemes nyaralni menni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy utazó, de most megfordult a fejemben hogy valahova el kellene menni párommal.

Valami olyan helyet keresnénk, ami kicsit eldugodtabb de nem az erdő mélyén van, nem egetverően drága. Vonattal vagy busszal nagyjából megközelíthető legyen

3-4 napban gondolkodunk.


Mindent választ előre is köszönök.



2023. máj. 3. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vízpartot szeretnétek, kirándulni, kulturális programokat?
2023. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán vízpart vagy valami normálisan felszerelt faházas, bungallós hely
2023. máj. 3. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Kunfehértó
2023. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bookingon lehet bungalókra keresni.
2023. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Amikor kifizettük a taníttatások költségét, (igen, ezt mi adófizetők dobtuk össze), akkor ezt azért tettük, hgy tanulj történelmet, földrajzot, matematikát és irodalmat is.

És ha ezeket megtetted volna, lenne értékrended, lennének Céljaid (ez azt jelenti, hogy vannak dolgok, amik érdekelnek is, és megvalósítanád őket).

Mivel a műveltséged alapján kb nulla cél és értelem rajzolódik ki, ezért tényleg nehéz komoly tanácsot adni.

2023. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5/5-ös válaszoló


1. Mindegyik tantágyat becsülettel megtanultam, mindegyikből 5-ös érdemjegyű lett az érettségim ;)


2.mint feljebb említettem megtettem a tanulást. Ezen okból kifolyólag most az a célom hogy valami nyugis helyet találjak ahova elmehetek néhány napra pihenni.


3. Mivel nem tudod ki van a gép másik oldalán, ne vonj le előzetes következtetésket. ;)

Don't judge a book by its cover


Szercsi, puszi, lávcsi

2023. máj. 4. 22:06
 7/9 anonim válasza:
82%

Ötös egy idióta, ne foglalkozz vele.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, Tokajt mondanám. Ott van víz, kirándulási lehetőség pl. a hegy megmászása, ott van egy köpésre Tarcalon a nagyon szép bánya tó, Krisztus szobor, jó hangulatú séták a téren stb. (persze nem az új Minaro hotelre gondoltam szállásként, mert az egetrengetően drága).

2023. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
7: mindenhol ezt csinálja ez az ötös, ilyen ömlesztve, mikor rájön. Fel lehet ismerni. Nem komplett.
2023. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szilvásvárad!
2023. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!