Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten mennyine kerűlne...

Budapesten mennyine kerűlne ált-ban ha felmennék tanulni és ott bérelnék lakást?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az albérletre szánj legalább havi 40-50 ezer forintot, megélhetésre kell heti 10-15, meg a tandíj összege, ha olyan suliba mész. De még ha ingyen is van a suli, havi 100ezer mindenképp kell. Ennél jóval olcsóbban kijöhetsz, ha kollégiumi helyet igényelsz (és kapsz), vagy többedmagaddal bérelsz lakást.
2008. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha többedmagaddal bérelsz lakást, akkor olcsóbban kijöhetsz, mint vidéken. Mivel Pesten minden olcsóbb, még az élelmiszer is.
2008. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Pesten olcsóbb az élelmiszer? Nekem nem ez a tapasztalatom. Én pestről költöztem vidékre és pesten drágább volt élni.

De egyébként ha csak szobát bérelsz vagy összeállsz másokkal akkor jobban jársz.

2008. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én meg vidékről költöztem Pestre, és szerintem kategóriákkal olcsóbb itt minden, köszönhetően a nagy versenynek.
2008. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha egyedül bérelsz, akkor 40-50 + rezsi csak a lakás, többedmagaddal jobban megéri.
2008. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A noname falusi boltoktól olcsóbb Bp, de ott is inkább csak valamelyik láncba (Reál, CBA, Coop...). Ha vidéken valamelyik bolt ilyen lánc része, az ugyanúgy olcsó.

Kolesszal jobban jössz ki, ha bírod azt a légkört :) Albérlet 40-csillagos égig az igények szerint, jobb megosztani 2-3 emberrel. BKV bérlet nem árt, a többi szintén az igények kérdése: bulik, költekezés, stb. Sok szép jó cuccot tudsz venni, szóval ha olyan vagy, aki szeret vásárolni, akkor mondjuk 2 vagyon kell :)

2008. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak az üzletláncok olcsóbbak, a kis magánboltok nem.
2009. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!