Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok idei balatoni árakat...

Tudnátok idei balatoni árakat mondani?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9# Nem mocskolódtam, csak erről eszembejutottaz a vicces poszt, amikor xy írta fb-on, hogy vitte a szüleit, és mondta valamelyik, hogy de enne egy hamburgert. Ő pedig: "van otthon kenyér". És hogy 30 évet várt erre a pillanatra.


Egyébként mindenhol vannak tróger lehízós helyek, nekem szerencsére jók a tapasztalataim. Legalábbis tavaly az volt. Elmentem egy fagyizóba balatonszepezden, ahová 35 éve is jártunk. Jót beszélgettünk, most az akkori tulaj fia viszi.


Révfülöpi kikötőben is finom volt a lángos 1500-ért. De általában sosem nyúlok mellé. Mindig az összhangot nézem. Környezet, eladó, ár. Életemben egyszer nyóltam mellé régen, tihanyban a révnél, vacak mócsingos volt kolbász, és az üveges cola neki az ami kotonba (PET) volt töltve, pedig direkt megkérdeztem. Ott kihasználják, amíg várakozik az ember, mindig van madár.

2023. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!