Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok segíteni? Esküvői...

Tudnátok segíteni? Esküvői fotózásra keresek helyszínt.

Figyelt kérdés

Szeretnék esküvős képeket a Balatonnál is, de nem olyan helyen, ami ilyenkor nyáron hemzseg a turistáktól. Az északi parton, mondjuk Keszthelytől Szigligetig van esetleg olyan hely, ahol szép képeket lehetne készíteni kevés emberrel körülvéve?


Nagyon hálás lennék a segítségért!



2023. jún. 27. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Káli-medence szerintem gyönyörű, es ott van nagyon sok gyönyörű domboldal szőlőültetvényekkel, rusztikus téglafalakkal, kevésbé ismert/felkapott kilátópontok stb. Nekem a kedvenc területem a Balatonon.
2023. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

"kevésbé ismert/felkapott kilátópontok"

Gondolod, azért kérdez, mert ismeri ezeket? :D :D :D Vélhetőleg te sem tudsz egyet sem említeni. :D :D :D

2023. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Balatongyörök, Szépkilátó
2023. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2023. júl. 9. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendes vagy, hiszen lóizét sem kaptál, aztán mégis köszönöd. Itt van ez az izé:

[link]

..elsősorban azért rakom ide, mert a salföldi erdőben levő Pálos-templom rom az egy jó háttér lehet, persze, oda el kell jutni (már nem emlékszem, hány lépés volt a parkolt autótól). Másodsorban meg lejjebb gördítve a Szentbékkálla kőtenger, ott sem sokan szoktak elfordulni. Nagy bunkó kövek. Ezeket keresd ki turistatérképen, aztán hajrá.

2023. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is (mindent)! :)
2023. aug. 10. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!