Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest gyógy-termálfürdőiből...

Budapest gyógy-termálfürdőiből melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnék menni, legyen szép beltéri medence, melegvizes, szauna stb. De ne legyen nagy mint pl Széchenyi

Tudtok ajánlani?



2023. jún. 28. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a Rudas gyógyfürdőt tudom ajánlani, vagy a Lukácsot.
2023. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Suetonius válasza:
Mi a Pesterzsébeti Jódos Gyógy- és Wellnessfürdőt preferáljuk. :)
2023. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pesterzsébetibe voltam, nagyon jó volt. Ment a hullám medence, viszonylag tiszták voltak a medencék. Volt 2 meleg vizes egy beltéri egy kültéri, mind2be lehet gyereket vinni. Élmény, úszó, gyerek medencék. Ár érték arányban bátran merem ajánlani.
2023. júl. 5. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a pesterzsébetiről ellenkezően gondolom, pedig gyerekként szerettem és közvetlen közeliként - Csepelen - élek. Még nyáron is azt tapasztaltam, hogy ilyen magas ár mellett nem nyújtja ugyanazt és kevés a medence. Télen ráadásul nem működtetnek odakint meleg medencét és az ár mégis ugyanaz. Számomra ez pofátlanság.


A Dandárt és a Rudast tudom ajánlani, a Lukácson éppen gondolkodok.


35/F

dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na meg az AqvaWorld is ugyanolyan drága ilyenkor, pedig a fele zárva van. Agyrém.
dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!