Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet nagy kivetítőről...

Hol lehet nagy kivetítőről vagy nagy ledfalról követni a Montenegró elleni meccset most hétvégén?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy Budapesten hol vannak olyan helyek, ahol ezen a hétvégén nagy kivetítőről vagy nagy ledfalról közvetítik a magyar válogatott Montenegró elleni EB-selejtezőjét?

2023. jún. 12. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miután a BL- és EL-döntőknél se volt ilyen, kettőt tippelhetsz.
2023. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

1-és, miután e kettőben magyar csapat nem volt érintett , nyilván nem is szerveztek nyilvános meccsnézést.


Ha valahol lesz, az a stadion mellett lesz.

2023. jún. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség miért nem szervez így nyáron alapból egy ilyen közös meccsnézést? 10-15 perc alatt minden vendégjegy elfogyott Montenegróba. Hatalmas az érdeklődés.
2023. jún. 13. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

#2, ez tök érdekesen hangzik! Csak akkor azt nem értem, hogy miért lehetett mindkét döntőnek magasabb tévés nézettsége, mint a magyar meccsnek?


EL-döntő: 561 ezer néző

BL-döntő: 604 ezer néző

Montenegró-Magyarország: 534 ezer néző


[link]

2023. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4, a különbség az, hogy azok döntők ez meg egy selejtező. A döntőket azok is meg szokták nézni akik amúgy nem annyira néznek focit, a selejtező meccsek közül annak lesz majd nagyobb nézettsége amin eldől hogy ki jutunk e
2023. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi, #5-ös Számú Nyilvánvaló Kapitány, de én a #2-es okoskodására válaszoltam. Szerinte attól még, hogy se az EL-, se a BL-döntőnek nem volt vetítése, attól még a montenegróinak lehet, hogy lesz.


Hát, azóta jól megtudtuk, hogy végül lett-e. A kiindulási érve is baromság volt, amivel azt próbálta sugallmazni, hogy az sokkal népszerűbb meccs lesz, ezért képzelhető el, hogy esetleg lesz.


Te meg tanulj meg a sorok közt olvasni, oksimoksi?

2023. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem jár oda busz ahonnan téged szalajtottak

#2 annyit mondott hogy azért képzelhető el mert a a saját nemzeti válogatottunkról beszélünk, ha valamelyik csapat meccseit kivetítik akkor az nagy valószínűséggel az övék lesz, azt már csak te képzeled hozzá hogy ezzel ő azt állította népszerűbb lesz a meccs. Senki sem vitatja hogy a döntőket többen nézik de ez önmagában nem zárná ki hogy kivetítik a magyar selejtezőket. De mindegy mert mint mondtad ez nem történt meg.

Nem hiszem, hogy lekezelő voltam veled az első válaszomban (vagy ha mégis úgy érzed akkor elnézést nem volt szándékom) szóval abszolút nem értem te miért váltottál ilyen hangsúlyra.

2023. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!