Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül hova...

Magyarországon belül hova érdemes elutazni ami Békés vármegyéből busszal is megközelíthető?

Figyelt kérdés

Édesanyámat szeretném elvinni "kirándulni".

1 maximum 2 nap (1 éj) az ami nekünk anyagilag, illetve munka miatt beleférne.

Autónk nincs ezért busszal mennénk. Olyat szeretnénk amihez nem 1 napot kell utazni, de azért lásunk is valamit, mert már régen volt valahol. Szegény sok műtéten esett át, balesetből kifolyólag illetve pszichésen is beteg, szeretném ha egy kicsit ő is jól érezné magát. Neki igazából mindegy hova viszem, ő mindenhol jól érzi magát.


Balatonra nem mennék, mert tudom az nagyon drága. Illetve Hajdúszoboszlóra, Szegedre, Orosházára sem, mert ott már járt. Bármi más szóba jöhet ahová el lehet jutni busszal,(vonatba annyira nem bízom; de az is opció)

Fürdőben is gondolkozom , de nyilván 2 napba minden nem fér bele.

Akkor egyik nap fürdőznénk, másnap nézelődnénk. Arra is kell gondolni, ha foglalok szállást azt 10-ig el kell hagyni a cuccot amit viszünk vinni kell magunkkal.


Ilyen melegben szerintem jó lehet a fürdő de azért a várost is megnéznénk.

Kicsit tanácstalan vagyok melyik város legyen.


2023. júl. 16. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyopárosfürdő?
2023. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most nézem hogy az Orosháza csak nekem nem esett le. Románia?
2023. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza? Ott van állatkert is.
2023. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tiszakécskén is van egy fürdő, meg a parton strand is. Az talán nincs olyan messze tőletek.
2023. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltatok valamerre végül?

Cserkeszői fürdő? Nagyon jó.

Gyulai fürdő? Szintén nagyon jó.

Békéscsabán is van strand, bár nem a legjobb. Ott viszont a várost is meg tudnátok nézni. Akárcsak Debrecenben, ahol szintén van jó strand.

Hová valósiak vagytok egyébként?


Ajánlanám figyelmedbe a Google térképet. Sokmindent lehet találni sokfelé.

2023. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyulán lakunk

Még munkában nem kaptam szabit A gyulai strandon is régen voltunk, ha sikerül akkor valahova elutaznánk de még nem sikerült.

2023. júl. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!