Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Üdv, augusztus közepén 4-5...

Üdv, augusztus közepén 4-5 napra elmennék Magyarországon valami hegyes-erdős kocatúrázós utazásra, vannak tippjeitek?

Figyelt kérdés

Alapvetően valamilyen csendesebb hegyi/dombi szállásra gondoltam, pár kilométeres napi erdei sétákkal, de akár egy wellness hoteltől sem riadok vissza, bár valószínűleg sajnálnám az időt a szaunában/jakuzziban tölteni bóklászás helyett, köszönettel várok tájegységtől kezdve túraútvonalakon át akár konkrét szálláshelyekig ajánlásokat. Közép-Magyarországról indulok el, nem bánnám ha három órán belül elérhető lenne (pálya meg a maradék amilyen út épp akad).


Természetesen gúglizni fogok pár napot, annak kiegészítésére szeretnék ötleteket.


Köszi!


2023. aug. 2. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik kék túra szakaszt.Pl Jósvafő-Aggtelek-Putnok
2023. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem sajnálod az autót, akkor Szilvásvárad, Lillafüred, plusz egy nap felmenni Olaszkapuig (vagyis Bánkútra is fel lehet menni, ott nem tudom milyen az út). Mi a Szalajka fogadóban voltunk pár éve, nem volt rossz, de a konyhája nem egy nagy durranás. Viszont jó helyen van.
2023. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami nagyon bejött, az a Kelet-Mecsek. A szállás az erdő közepén: Vörös-Cser vendégház. Több nagyon szép túraútvonal indul a háztól, gazdag a növény -és állatvilág, patak, tó is a közelben. Érdemes Óbányára és a Ferde-vízeséshez is ellátogatni.
2023. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem lehet erre írni, mert a pár órás kirándulás meg 3 órán belül legyen kritériumra megfelel az ország 90%-a. Bakony, Bükk, Mátra, akármelyik hegységünkben el lehet lenni 4-5 napot.
2023. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ilona-völgyi vízesés, Kékestető, szállásnak pedig a Parádfürdőn található Erzsébet Park Hotelt ajánlom. Többször is voltam már ott, szép hely, mindennel felszerelt. Két wellness részleg: medencék, szaunák, sókabin, aromakabin, masszázs, léghoki, csocsó, svédasztalos reggeli és vacsora, kerékpárt lehet kérni és azzal is el lehet menni a vízesésig. A hotelhez tartozik egy nagy zöldterület is, ott lehet labdajátékokat, bármit játszani (recepción kérhető minden ingyen).
2023. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Bocsi, lemaradt (#5 vagyok)

A hotelben van még biliárd, bowling és egy konditerem is.

2023. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Esőben nagy élmény lesz.
2023. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

#7 az lesz, de ne vegyél rá mérget hogy esni fog augusztus közepén.

2023. aug. 5. 09:39
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi még egyszer mindenkinek, Börzsönybe mentem végül de később még hasznosak lesznek a válaszok ha újra megyek valamerre :)


Mathias lovasudvart ajánlom meleg szívvel, aki szereti a rusztikus, csendes, térerőmentes helyet természetközelben és központi helyen az szeretni fogja.

2023. aug. 28. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Egészségedre! :)
2023. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!