Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elhagyatott helyek egerben?

Elhagyatott helyek egerben?

Figyelt kérdés
Heloo, segitsetek valaki tud valami jó elhagyatott helyet egerben? Igazából csak unatkozok és több napja otthon ülök és szeretnék kimozdulni valami csendes helyre, szeretek ilyen helyeket felfedezni és tudom hogy bután hangzik de valaki légyszi irjon ha tud valami ilyen helyet!

2023. aug. 25. 15:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy az elhagyatott épületekbe ne nagyon menj, mert szoktak ott lenni hajléktalanok, de amúgy ha a Hungária Vendégház utáni egyenesen menő, földes, Legányi Ferenc utcán végig mész, és jobbra kanyarodsz, amikor már csak jobbra meg barra vezet az út, akkor egy félig üres, félig szőlős dombra fogsz érsz. Ott rálátsz Egerre. Szép nyugodt hely, viszont melegben ne menj oda, mert alig van ott árnyék, estefelé kiváló. Általában ott nincs egy ember sem.


Ha erre rákeresel Punkt widokowy Eger google térképen, akkor az is jó hely eljuthatsz az előzőn keresztül is oda gyalog. Ott lehet nyársalni és szép a kilátás.


Ha elhagyatott épületet akarsz látni akkor a Nagy-Eged autóparkolónál van egy, de oda csak barátokkal menj, nehogy be ess valahova. Mostanában levágtak a növényzetből az udvarán, szóval lehet valaki fel akarja újítani. Én már nem mennék oda, amúgy se olyan nagy cucc, csak egy omladozó épület, ami tele van firkálva és szét van dobálva szeméttel, annyira nem ajánlom, kb csak ez az egy elhagyatott épület van Egerben.


A többihez mehetsz egyedül is, tök szép, csendes és közel van mindenhez.


Szoktak emlegetni valamilyen kollégiumot is, az nem tudom hol van, de szerintem a városon belül, nagyjából ennyit tudok.

2023. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*Javitás: az elsőnél, amikor balra és jobbra lehet már csak menni, akkor balra kanyarodsz nem jobbra, akkor jutsz el a dombra.
2023. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kórház felé van egy elhagyatott kastélyszerű épület, de sajnos annak a kapuja mindig csukva

Én oda szerettem volna már bemenni rég

2023. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd utána nézek.<3
2023. aug. 27. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhagyatott, mint egy épület amit már nem használnak, és nem tudsz bemenni, vagy olyan elhagyatott ahol nem nagyon találkozol emberekkel? Előbbinél nincs tudomásom semmi ilyenről, utóbbinál viszont beszervezhetnél kisebb, egynapos túrákat, vagy csak sétákat. A Ráchegyen, a Mentőállomáson túl pl. csak szőlők, és földek vannak, elég közel a városhoz, arra kutyások szoktak sétáltatni, de nagyjából "elhagyatott", kivihetsz egy pokrócot, és le lehet ülni, jó a széljárás, és a levegő is :)
2023. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!