Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kisvárosból Budapestre költöző...

Kisvárosból Budapestre költöző lánynak melyik kerületet ajánlatnád? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Olyan kerületre gondoltam, ami nem esik ki nagyon a belvárostól, nincs túl sok cigány, tehát azért van közbiztonság...

Tudna valaki nekem ilyet ajánlani?


Köszönöm szépen!


L20


2010. okt. 16. 13:49
 1/8 anonim válasza:
Hát figyi ez pénztől is függő dolog ám. Szóval nem tudom, hogy ez akadály-e nálad. Meg hogy mihez legyen közel, azért az sem elhanyagolható tényező. Szerintem a 11. kerület nem rossz környék, tehát Kelenföld és környéke teljesen jó. Persze egyéb budai rész valószínűleg még jobb. Ugyanígy a Parlament környéke Pesten, Jászai Mari tér az jó is biztonságos is, nemtom az második kerület, de lehet totál nem, keress rá.
2010. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a biztonságomról van szó, akkor a pénz nem akadály.
2010. okt. 16. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Huuu, azert ne ugy kepzeld el Budapestet, hogy mindenhol veszely leselkedhet rad, es barmikor megtamadhatnak, ha csak egy kicsit is nem figyelsz oda. Akarmelyik kerületbe lehetnek elmebetegek :)


Sorra veszem neked a kerületeket, amiket ismerek:


I.: teljesen oke (belvaros)

II.: ez is, de draga, mondjuk alberletbe szerintem lehet jokat kifogni (belvaros, meg kertvarosi resz)

III.: Vannak draga reszei, kicsit kiesöbb szerintem, vannak nagyon "proli" reszei, vannak atlagos reszei, mondjuk szerintem Föorian környeke pl egesz oke, es a közlekedes is jo (en III. ler.ben nöttem fel)

V.: belvaros, szerintem jo környek

VI.: belvaros, oke

VII.: belvaros, oke, ilyen is, olyan is

VIII.: belvaros, vannak nagyon rossz reszei, de szerintem a körut menten nem gaz, egy ismerösöm lakott ott, siman jarkaltam egyedül ejszaka hozza, soha nem volt gond.

IX.: na, nekem ez az a környek, ahova soha nem költöznek, bar nyilvan vannak itt is jobb es rosszabb reszek.

XI.: abszolut rendben van, amelyik reszeken en gyakran jarok, ott a közlekedes is oke, egy resze meg bent van a belvarosban

XII.: Budapest legdragabb kerülete. Szep, nagyreszt kertvarosi resz, a közlekedes viszont szerintem nem tökeletes, nyilvan arra alapozva, hogy nagyreszt kocsival jarnak az emberek.

XIII.: jo közlekedes, szokasos, vannak reszei, ami nem gaz, vannak reszei, ahova ne költözz, mert nem akarsz sok romat.

XIV.: jo közlekedes, ugyanaz, mint a XIII. ker amugy. Ez is bent van a varosban. De van olyan resze, ahol pl csak nagyon szep villak vannak.


En ennyiben tudtam segiteni :)

Igazabol szerintem ne kifejezetten a kerület legyen a lenyeg, nezz körül.


I., II., III., V., VI, XI., XII. kerület, en ezeket ajanlanam igazabol jo szivvel. De akarhol talalhatsz olyan lakast, környeket, ahol a vilagon semmi problemad nem lesz.

2010. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert IX. kerülettel mi a probléma?
2010. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sejtettem, hogy ebböl majd lesz, aki hiusagi kerdest csinal, mert ott lakik, es az milyen jo. Leirtam, hogy EN oda nem költöznek, nekem nem tetszik a környek, az elhelyezkedes, ennyi. Azt is leirtam, ha jol emlekszem, hogy biztos ott is környek függö. Ahol en voltam ott pl pont az emlitett kisebbseg kötött belem (lany vagyok). Ennyi. Szerintem a vegen kiemeltem azt is, hogy nyilvan alapveröen nem kerület függö. Irhatsz te is a kerdezönek egy kis regenyt, aztan majd ö merlegel. En az en tapasztalatimat tudom csak leirni. De nem irtam neki olyat, hogy ö se menjen.
2010. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem kötekedtem:) Kíváncsi voltam, hogy miért nem jó hely,nem kell egyből felkapni a vizet.
2010. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kaptam fel a vizet :) csak, amikor irtam, akkor sokat hezitaltam rajta, hogy leirjam-e, mert valahogy nekem is szarul esne, ha azt irnak, hogy ahol en most lakom az nem jo :) hiaba tudja az ember felfogni esszel, hogy van, akinek ez jön be, van akinek az :) ezert is tettem gyorsban hozza, hogy biztos ott is vannak jobb környekek :)
2010. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :))


Végülis úgy döntöttem, hogy vagy II. vagy V. kerület. :)

2010. okt. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!