Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyulán a restaurant panzióról...

Gyulán a restaurant panzióról vélemény? ha valaki ott él Gyulán vagy ismeri segítene?( miért nincs sajat honlapja)

Figyelt kérdés
netes vélemények nagyon kevesek róla és honlapja sincs, miért? illetve láttam h véleményt a másik panziojuk google fiokjabol irtak. lenne lehetosegem elmenni de netes kereses alapjan tartok tole. szerintetek milyen?

2023. okt. 10. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtős. Nem egy panzió. Közös üzemeltetésben néhány egymástól távolabb lévő szálláshely, amit együtt üzemeltet valaki. Ilyen nesze itt a kulcs, aztán keresd meg a szobád. Van akinek ez megfelelő, de nem az a tipikus panzió. Egy teljesen elhagyatott utcában, kivilágítatlan kapun keresztül végül meg lett a ház, vagy mi. Egyedül biztos nem maradtam volna ott. Másnap sem lett jobb. Jött pár ukrán vendégmunkás lakótárs a szomszéd szobákba. Az ára viszont simán volt annyi, mintha normális helyen foglalok.
2023. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Gyuláról írok. Ezért sincs tapasztalatom ezzel a szállással kapcsolatban, és nem is hallottam még róla, de nem kételkedem az első válaszolónak az itt megosztott élményeiben. A városban annyi nagyszerű szálláslehetőség található, főként most szezonon kívül, hogy ha bármilyen kétséged merül fel ezzel a "panzióval" kapcsolatosan, akkor rengeteg igazán szuper szállás között lehet válogatni. Egyébként a vár környéke (a "Románváros") kizárólag azoknak a legmegfelelőbb hely, akiknek elsődleges célpontja a Várfürdő és környéke. Ha nem, akkor ez a rész eléggé kiesik a központtól és a bevásárlási és szórakozási lehetőségektől főleg. Ez a terület ugyanis éppen a várnak a várostól messzebb eső része. Azért nem lehet belehalni ebbe a sétába, de vannak a központhoz közelebb eső, szerintem őszi/téli üdülés céljából sokkal jobb helyen lévő szállások is bőségesen. Azt tudni kell, hogy a Várfürdő környékén -valamilyen hülye vagy nagyon okos üzleti megfontolásból- alig található élelmiszerüzlet, főleg ami gyalogosan kényelmesen elérhető. Szóval ott a környéken az Attila bolt (Eminescu u. 18.) kb. az egyetlen hely, ahol be lehet vásárolni, de vasárnap nem. Nézd meg a térképen! A másik lehetőség, egy teljesen másik irány a LIDL (Szent István u. 67.) Van még egy -azt hiszem- Faház nevű büfé közvetlenül a két Erkel Hotel mögött, ami csak pár élelmiszer fajtát árul iszonyatosan drágán. Ha ezeket a helyeket túl messze találod, főként ha gyalog kell közlekedned, akkor minden más bolt csak bent található a központban, amennyiben szükséged lenne élelmiszer vásárlására. Szóval ha nem a fő célod a Várfürdő, akkor ne menj annyira ki a városból. De ha a fürdőzés is a programod fő eleme, akkor is inkább megéri a tíz perc (max 1 km) séta a központi részről kifelé, amikor mentek a fürdőbe. Egyéb esetben este kinn találod magad egy családi házas csendes környéken. Ha erre vágysz, akkor ott kint is jó lesz Neked. De egészen más az a környék a pezsgő nyári forróságban, mint mostanában.
2023. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!