Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Voltatok mostanában a Restaura...

Voltatok mostanában a Restaurante Fuegoban? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy egész csirke? Ha rendelünk egy csirkét 3-an, akkor az hogy lesz tálalva, lehetséges-e egyáltalán 3an rendelni egyet? Finomak az ételek?
2021. aug. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
érdemes ránézni google mapsen a véleményekre, van 1710. én arra szoktam állítani hogy a legrosszabbak, az a legtöbb hibáját felfedi a helynek ha rossz a minőség vagy a kiszolgálás. egyébként 4,5 csillagon áll, ez még hellyel-közel jónak számít
2021. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azokat nézegettem, de az árak meg a fentebbi kérdésre a válaszok nem nagyon derültek ki.
2021. aug. 14. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A WOLT szerint az egész csirke 2950. Szerintem nyugodtan lehet 1 csirkére 3 "terítéket" kérni.
2021. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lenni lehet, de ettől még ultraproli dolog és éhen is maradtok. Megnézheted a Google értékelések képeinél, hogy mekkora egy adag. Nem hatalmas.


Kérjetek kettőt és csomagoltassátok el a maradékot.

2021. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát 2 lánnyal megyek, ők nem fognak valami sokat enni. És amúgy prolik vagyunk.
2021. aug. 14. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne járjatok belvárosi étterembe, egyszerű.
2021. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ne tiltsd már meg nekik, ott költik a pénzüket ahol akarják, max ha rossz lesz a tapasztalat többet nem mennek oda
2021. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!