Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben hány vonatállomás...

Debrecenben hány vonatállomás van, mennyi helyen áll meg a vonat? Hol kellene leszálni ha a Kórházba a Klinikára szeretnék eljutni? Miskolcról mennék...

Figyelt kérdés
Hogyan kellene menni a kórházba?

2023. okt. 14. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 24 vasútállomás és megállóhely van a kisvasúttal meg mindennel együtt.


De a Miskolc felől érkező IC-k csak a fő Debrecen vasútállomáson állnak meg, ahonnan az 1-es villamossal juthatsz el a Klinikákhoz.

2023. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2023. okt. 14. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
1-es, ez hogy jött ki neked? 2 darab állomása van Debrecennek a Nagyállomás és a Tócó állomás. A többi pl. Csapókert, Szabadságtelep stb. mind csak megállóhely. Az ipari rakodóhelyeket mint ami a BMW-nél épült meg szintén nem nevezném állomásnak, mert nem személyforgalmat bonyolít majd le. A kisvasútnak pedig semmi köze a MÁV-hoz.
2023. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát a fő vasútállomáson kell leszállnom,

Mondja a hangszóró, hogy m8lxen állomás következik, vagy ki van írva valahogyan?



Nem voltam tavaly, most megyek a hónap végefelé..

ápr. 9. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A debreceni Nagyállomást észre fogod venni, nem nagyon lehet eltéveszteni. Ronda nagy beton épület, sok vágány. De ki is van írva és ha véletlenül egy modern vonatra, vagy IC-re szállsz fel azon be be is mondják és a kijelzőkön is megjelenik. Idáig hol éltél ember, hogy ennyire fogalmatlan vagy?
ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

""Idáig hol éltél ember, hogy ennyire fogalmatlan vagy..."



Kis' falusi vagyok, és beteg, fiatalon lettem beteg,

ápr. 9. 11:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
ápr. 15. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!