Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten hol vannak látnivalók?

Budapesten hol vannak látnivalók?

Figyelt kérdés
Nem rég megnéztük a filozófusok kertjét és nagyon tetszett. Szeretnék hasonló látnivalókat keresni Budapesten ami ingyenes vagy akár olcsó a belépődíja. Kertek, akár olyan régies házak ahova az udvarba is be lehet nézni (ha van ilyen), vagy olyan környék ahol szép, díszített házak vannak amiket érdemes meglesni kívülről csak akár. Különleges múzeumok is jöhetnek szóba. Vasarely múzeumot nagyon szeretem, sokszor voltam ott már. Vagy bármi érdekesség amit érdemes megnézni egyszer. Voltunk ugye a filizófusok kertjénél, Gül Baba türbéjénél is. Ha lehet azt is írjátok le hol található az amit ajánlotok. Köszönöm a segítőkész válaszokat. :)

nov. 10. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a Károlyi-kert (Budapest, Károlyi kert 25, 1053)

[link]

nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Azt lehagytam, hogy pár lépésnyire van a Nemzeti Múzeum. Annak is szép a parkja (A belépő 3500 Ft felnőttnek, nem tudom, az még belefér-e? Szintén nincs messze a Kálvin téri református templom, érdemes megnézni azt is.
nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Budai-hegyekben voltatok? Normafa, Tündér-szikla, Erzsébet-kilátó (meg a többi kilátó), Libegő, Gyermekvasút, stb.?
nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2.-ban csacskán írtam. A belépő nem a parkra vonatkozik (az ingyenes), hanem a múzeumra.
nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiumei úti sírkert, Római part


Házak: Víziváros, Mikszáth tér, Napraforgó utca

nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Margit sziget japán kert?

Házakhoz meg elég ha elmentek a második kerületbe

Ott vannak dollár milliós villák

Én már tettem ott körutat és eszméletlen

nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!