Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mitől olyan híres és kalandos...

Mitől olyan híres és kalandos a Spartacus ösvény?

Figyelt kérdés
dec. 29. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Spartacus-ösvény egy könnyen bejárható turistaút, fantasztikus panorámával.
dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy az elso irja. De nem kalandos, konnyu es szep.
dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép panoráma van és viszonylag könnyen járható.

Sokáig nem volt jelölt turistaút.

2015-ben festettek fel egyet, azóta kapták fel a közösségi médiában.

dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Könnyen járható, de azért tegyük hozzá, úgy van kitáblázva (ha jól emlékszem), hogy saját felelősségre. Van talán két olyan hely, ami kicsit para lehet, ha valaki rutintalan, félős, vagy épp nagyon gáz az időjárás. Mondom ezt úgy, hogy gyerekekkel simán megjártuk.
dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utóbbival nagyjából egyetértek, a figyelmeztetés kissé el van túlozva és veszélyesebb helyeken voltam. Például pont Karácsonykor Nagymaroson a kék jelzés teljesen eltűnt áradó pataknál és kidőlt óriási fák között. Mivel vihar régen volt, erről tudni lehetett volna.

Viszont a Spartacus-nál két pont miatt és szűkössége miatt teljesen egyszerűnek sem mondható. Két olyan pont van, ahol esőzés után napokkal is sár volt éles kanyarokban és mindenki megcsúszott. Egy srác konkrétan leindult a lejtőben és társaság húzta vissza. Pont előttem történt, durva volt látni, én pedig egyedül voltam. Ott kicsit bepánikoltam, hogy mit csináljak. Ott is pont ki volt dőlve egy nagy fa, én Tarzan üzemmódot választottam a fával és megmenekültem. :D Mögöttem egy társaság is kétségbe esett. A két pont kivételével viszont tényleg szuper és szép hely. Az egyik kedvencem lett.


35/F

jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!