Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest környékén Pest...

Budapest környékén Pest megyébe van valami jó nagy lakatlan sík terület ahol sok km körzetbe a kutya nem lakik, tartózkodik? Vagy ha másutt van az országba azt is szívesen várom, lényeg, hogy minél nagyobb legyen.

Figyelt kérdés
Mert én a szilveszter mellett szülinapomat, névnapomat is tűzijátékkal, rakétával ünneplem, de ez sokakat zavar és olyan terepet szeretnék ahol nyugodtan lőhetem a komolyabb rakétákat is. Meg Lőfegyveren is szeretnék majd tanulni ami legális, ahhoz is jó lenne. Tűzijáték alatt az év minden napján legális 1-2 kategóriát értem. Minden válasz nagy segítség lenne, szóval előre is köszönöm, boldog új évet kívánok mindenkinek, tűzijátékozzatok, de kulturáltan, balesetmentesen!:)

dec. 31. 17:55
 1/4 anonim válasza:
41%

Az alföldön elég sok, nagy, lakatlan sík terület van. Jó utat, szia!

Buék!

dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Abból a pénzből értelmesebb dolgot is vehetnél, segíthetnél másokon. Sokkal jobb érzés lenne, mint ellőni a semmibe.
dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a lakatlan Nagyecséren jártam. Ott gyakoroltak felettem a katonai gépek, ahhoz képest a tűzijáték altatódal.


A Hortobágyon vannak még hatalmas lakatlan területek, de az nemzeti park, ott értelemszerűen nem durrogtathatsz.

dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: pirotechnikus szeretnék lenni, lehet sokan elítélnek emiatt, de ez is egy szakma és nekem ez a hivatásom. És én nem az vagyok aki ész nélkül másokat kínozva szeretne robbantgatni, helyette kulturáltan, ahol senkit nem zavar. Bármennyire is hihetetlen így is lehet tűzijátékozni.
dec. 31. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!