Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha van egy fotóm egy ismeretle...

Ha van egy fotóm egy ismeretlen, de budapesti utcával, melyik fórumon (itt vagy Facebook vagy bármi más) tudják jó eséllyel megmondani, a fotó hol készült?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosan a kerületet sem. XIV vagy X vagy VIII.

febr. 10. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10. Világos, de abból senki nem ismerne rá a saját házára sem.
febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta megtaláltam, egyedül, téma lezárva.
febr. 12. 16:37
 13/19 A kérdező kommentje:
Szívesen törölném a posztot de nem tudom.
febr. 12. 16:38
 14/19 anonim ***** válasza:

Azóta már be is törtél az illető lakásába?

Vagy csak ráijesztettél, hogy "tudom hollakkol"

febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi volt a módszered?
febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én közben kiderítettem, hogy az autó jobb hátsó felnin van egy x aakú karc.
febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#14: Ki(re)? Már nem él.

#15: A kép alapján már volt sejtésem hogy melyik kerület. Ilyesmi épület és környék sincs akárhol. Bóklászni kezdtem Google Utcaképeken földön-levegőben. Pár órába telt, de teljes siker.

#16: Kérlek írd meg privátban h mennyit kérsz az infóért.

febr. 13. 06:12
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, ezt a képet feltetted a lakóhelyek kategóriába is, ott megmondtuk, hogy ne kutakodj más után.
febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves #18, ha végigolvastad volna, jeleztem hogy törölni szeretném, véletlenül került fel a poszt több példányban: úgy, hogy azt hittem hogy a posztok közül töröltem és feltettem más szöveggel, pedig csak a látható saját kérdések közül törlődött. Nem tudtam h törölni utólag lehetetlen.


Egyébként pedig késő a jótanács, azóta már tűpontosan megvan a helyszín, mert elég okos vagyok hozzá, másrészt pedig neked halvány gőzöd sincs hogy miről van szó.

febr. 17. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!