Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi lehet a kép közepén lévő...

Ulmi kérdése:

Mi lehet a kép közepén lévő repülőtér-szerű építményt? Londonból hazafelé Nyergesújfalunál léptünk be, a képen a bal oldali látvány. A bal alsó sarokban látható csomópont is segíthet. Köszönet!

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#Wizzair #csomópont #Repülőtér?
febr. 11. 12:25
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ez a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér 1-es (közelebbi) és 2-es (távolabbi) terminálja.

A csomópont a Szentlőrinci út-M5 csomópont.

febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A budapesti repteret láttad. Valószínűleg ott landoltatok 10 perccel később.


Mivel általában észak-nyugatról fúj a szél és széllel szemben jobb landolni, ezért sokszor túlmennek és kb. Monor vagy Pilis környékén fordulnak vissza, hogy széllel szemben landolhassanak.

febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én valamiért sokkal északabbra kerestem a térképen.

Tudom, a repülő gyorsan megy, de ennyire? :)

febr. 12. 07:51
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ránéztem most Flightradarra, épp most érkezik egy EasyJet Londonból, az épp Nyergesújfalu környékén lépett be az országba. A sebessége 650km/h, ami 11km/perc. A Nyergesújfalu-kb ahonnan a kép készült távolság kb 55km, vagyis 5 perc az út.
febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!