Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Liszt Ferenc 2A repülőtértől...

A Liszt Ferenc 2A repülőtértől a keleti p.u-ig mennyibe fáj egy taxi?

Figyelt kérdés
Bp-en melyik a legelfogadhatóbb?

2023. febr. 23. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

9000 forint kb

Árban mind ugyanolyan, mert hatósági áras a budapesti taxizás.

Független szolgáltató / Freelancer feliratúba én inkább nem ülnék, ha van választási lehetőség. És van választási lehetőség, mert a Főtaxi saját bázisa van a reptér mellett, rengeteg kocsi áll rendelkezésre.

2023. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden társaság honlapján van kalkulátor. Ugyanazzal a tarifával dolgoznak. A mezítlábas taxist ( független szolgáltató ) érdemes elkerülni. Itt a Főtaxi kalkulátora: [link]
2023. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
A reptérre nem érvényesek a km díjak. Reptéri transzfer díjak vannak, amik ált. megtalálhatóak a taxi társaságok honlapjain.
2023. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Minek a maffia taxi, 530 forintert siman eljutsz a keletiig. 200e Kobanya kispest majd 2.-s metro kalvinig es onnan a 4.-s metro a keletiig.
2023. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
@4 Alapvetően egyetértek, de volt, hogy Pápua-külsőről 70 óra alatt szopódtam haza hajnal 2-es landolással, hát ezek után tömegezzen, akinek két anyja van.
2023. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es tudom,,de sajnos most beteges a lábam,, azokon a gyors mozgólépcsőkön ha picit megbotlanék újra kórház/műtét stb.. és egyébként a vonaton éjjel 03:30-kor indulna haza. (Szerintem akkor ritkább a tömegközlekedés is)
2023. febr. 24. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as egyseges tarifa van, a repterre is ugyanannyi a viteldij.


9-11eFt kozott van a viteldij a reptertol a keletiig

2023. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!