Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kell regisztrálni a múzeumokba...

Kell regisztrálni a múzeumokba március 15-én?

Figyelt kérdés
Először megyek Budapestre március 15-én, meg szeretnék látogatni egy két múzeumot. Terror Háza, Petőfi Irodalmi Múzeum és a Nemzeti Galéria mindenképp az úticélom része lesz. A sziklakórház sajnos kimaradt, mert telt ház van, ott láttam, hogy előzetes regisztráció szükséges. A többinél is kell regisztrálni, vagy oda bejelentkezés nélkül is be lehet menni? Illetve városnézés szempontjából hova érdemes még elmenni aznap?

márc. 12. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, viszont szerintem ennyit nem fogsz tudni egy nap alatt megnézni, mert mindenhol tömeg lesz és beleszámítva azt, hogy el kell jutnod egyik helyről a másikra. Ezek nem egymás mellett vannak és lezárások is lesznek.

A Nemzeti Galérériát ajánlom a három közül.

márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és a tanácsot!
márc. 12. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Terror Házába és a Nemzeti Galériába óriási sorok fognak állni, 1-2 órát simán lehet számolni a bejutásra egyenként.


A Sziklakórház magánmúzeum, ők csak önkéntesen vesznek részt ebben, ezért kötik regisztrációhoz a belépést.

márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
márc. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!