Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Heves megye környékén wellness?

Heves megye környékén wellness?

Figyelt kérdés

Szeretnék a párommal pihenni egy hétvégét a környéken. Elég fiatalok vagyunk, drága dolgokat még nem tudunk megengedni magunknak. Néhány kikötésünk van csak: beltéri/kültéri fürdés lehetőség, romantikus, szép hely, ne legyen messze (főleg Heves megye környékén nézelődünk, de Nógrád is szóba jöhet) és persze az árak legyenek a lehető leginkább pénztárca-kímélőek.

Valaki tud ajánlani valamit? Teljesen elvesztem a keresgélésben.



máj. 15. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nógrádban ne is keresgélj, itt semmi nincs.

Egerben sztm jó a strand, és van sok minden a városban

máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bogács? Igaz, az már pont BAZ megye.
máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Demjén. Van külön tófürdő része, az olcsóbb, nyugisabb. És van élmény része, ahhoz tartozik kinti és benti rész is, így nyilván drágább. Van szauna is, sok medence, csúszda. Szerintem romantikázni is ideális mind az élmény, mind a tófürdő része. Voltam már mindkettőben.
máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsóryfürdő esetleg?
máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy csomó

Egerszalój Demjén

Hotel Eger park

máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!