Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Télen csak a déli pályaudvarra...

Télen csak a déli pályaudvarra érkeznek vonatok?

Figyelt kérdés
Pécsről szeretnék eljutni Szolnokra, mindig a keletiből megyek tovább, most viszont az Elvira csak Budapest-Déli pu. találatokat ad.
2010. dec. 17. 12:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem csak a délibe érkeznek vonatok télen:-))

Most megváltozott a menetrend, lehet a dunántúli régióból oda mennek csak a vonatok, de ebben nem vagyok biztos...

2010. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezentúl csak átszállással mehetek haza? Na ne...
2010. dec. 17. 12:41
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint 2-vel.
2010. dec. 17. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h te hogy kerested, de én arra kerestem rá, h Pécs- Bp. Keleti, és azért néhány vonat oda is megy, igaz, h a többsége a Délibe. Egyébként a Déliben felszállsz a metróra, és a Keletinél leszállsz, tudom, ott is kell jegyet venned, de kb 15 perc eljutni a Keletiig.
2010. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pécsről ment valaha a Keletibe vonat??? Pécsről a Délibe érsz be, átmetrózol a Keletibe és onnan mész tovább.
2010. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocsi, igazad van.
2010. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jópár éve még minden pécsi vonat a Délibe ment, aztán megváltoztatták, a ic-k a Keletibe mentek, viszont amióta múlt héten, vagy mikor megint változtattak, most már az ic-k is a Délibe mennek. Évszaktól függetlenül, ez az új menetrend. Legalább jövő decemberig.
2010. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig a Délibe jártak a pécsi vonatok, csak mostanában kavarták meg. De az az alap, hogy oda érkeznek. Én mondjuk örülök neki, ha végre nincsenek így szétszedve, mert elég vacak, hogy mindig figyelni kell mostanában azt is, hogy melyik pályaudvarra menjek ki :S
2010. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A keletibe már egyetlen vonat sem megy Pécsről, csak és kizárólag a Déli pályaudvarra.
2010. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Pécsről ment valaha a Keletibe vonat???"

Igen, én három évig azzal jártam. Khm, így csak át kellett menni a hetes vágánytól a tizenegyesig. Békés megye-->BpKpu-->Dombóvár

2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!