Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan lehet az üdülési...

Hogyan lehet az üdülési csekket felhasználi vonat- ill. buszjegyre?

Figyelt kérdés
Olvastam az üdülési csekk honlapján, hogy fel lehet használni távolsági utazásokra is. Feltételezem, egy vasútállomási pénztárnál lehet vele fizetni. De lehet akkor is, ha a vonaton akarok jegyet venni? És mi a helyzet a távolsági buszokkal? A buszpályaudvarokon nincs külön pénztár, jegyet csak a buszon lehet váltani.
2010. nov. 27. 08:02
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem vonaton és buszon nem lehet fizetni vele. sőt, vasútállomáson sem mindegyiken, csak ahol már elektronikus jegykiadás van. elvirán, vagy máv-start honlapon meg lehet nézni, hol fogadják el. elég sok buszpályaudvaron van azért pénztár, de busszal ritkán utazom, ott nem tudom, hogy mindehol elfogadják-e az üdülési csekket.
2010. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!