Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik város érdekesebb....

Melyik város érdekesebb. szebb, Budapest vagy Bécs?

Figyelt kérdés
Olyan írjon persze aki már mind2-őt elég jól ismeri és van véleménye.
2010. dec. 21. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a jobb, a rántott csirke, vagy a csirkepörkölt?

Nekem ez, neked az....

2010. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Sorry, de nekem Bécs.
2010. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Bécs. Pest koszos és büdös.
2010. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Canadian Idiot válasza:
28%
Bécs.
2010. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
mindkettő halál unalmas város, de mondjuk Bécs kevésbé balkán.
2010. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Pest szebb.
2010. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Bírom amikor azt írják,hogy Budapest koszos és büdös..

Az igazság az,hogy Bécs és London is az,ha nem a turista övezetben vagy...

Budapest turista helyei nagyon szépek,nem koszosak,nem büdösek..Egyedülálló látvány tárul elénk a Gellérthegyről.

Azért nem hiába világörökség része Budapest Duna-parti látképe..Gyönyörű maga az Országház is...Sehol a világon nincs ilyen szép épület( anno annak idején Freddie Mercury

meg akarta vásárolni,mert csodálatosnak tartotta)

A Mátyás Templom is egyedülálló akárcsak Európa legszebb állatkertje..

Bécs is a maga módján nagyon szép város.Amit a turistáknak meg kell nézni az ugyanolyan érdekes és szép..De ha külső övezetbe megy az ember mondjuk egy budapesti nyockerbe akkor Bécs is büdös,koszos...

Így én azt mondanám,hogy az egyik város ezért szép,a másik azért..

Észre kéne venni Budapest szépségét is,mert jóval több van benne mint az hogy koszos..

2010. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Mind a két város belvárosa nagyrészt Ferenc József uralkodása alatt épült ugyanolyan stílusban, csak Bécs szépen karban van tartva, Budapest meg el van hanyagolva.
2010. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is Budapest szebb. Nem véletlenül része a világörökségnek a Duna part.


Sajnos mi magyarok hajlamosak vagyunk alulértékelni magunkat, az értékeinket, ahelyett, hogy büszkék lennénk rá... de sajnos erre képtelenek vagyunk. Bizonyára könnyebb f..ázni, nem tudom. Én mindensetre nagyon sajnálom, hogy ez így van.


Amúgy sok nagy városban jártam Európában és Bp egyáltalán nem büdösebb, koszosabb, lepukkantabb, mint a többi város. Vagy annak, aki ezt mondja javasolnék egy túrát Londonba bárhol, Párizsban kifejezetten a metróban, Brüsszel központi pályaudvara is megér egy misét és még sorolhatnám.


Engem amúgy Bécs nem ragadott annyira magával. Nem találtam benne semmi szépet, vagy igazán különlegeset. Persze az is lehet, hogy csak azért mert valahogy folyton csak télen volt szerencsém arra járni. Remélem egyszer eljutok nyáron is, amikor nem csupa latyak minden és nem fagyok szét. :D

2010. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Budapest azért csak közelebb áll hozzánk magyarokhoz akármilyen koszos is.nyilván bécs feljettebb meg minden de akkor is.
2010. dec. 22. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!