Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az örs vezér tér az hányadik...

Az örs vezér tér az hányadik kerület?

Figyelt kérdés
azért szeretném tudni mert ott van az árkád üzletház és nem csak oda hanem még máshova is szeretnénk menni a családdal, viszont az lenne jó ha közel lenne hozzá. interneten találtam kastélyokat az is ott van hogy hányadik kerület de mivel nem tudom hogy za örs vezér tér hova tartozik ezért addig nem is tudom kiválasztani a kastélyt. köszönöm
2011. jan. 26. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Örs vezér tér pont két kerület határa (X. és XIV.ker), az Árkád felöli rész a kőbányai oldal (X.ker.), a másik fele a zuglói oldal (ahol a Sugár és az Ikea van).
2011. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. az ikeába is szeretnék menni de az merre található az árkádtól illetve a kastélyok közül melyik taálható arra fele? beírtam a googleba hogy magyaországi kastályok wikipédia ott kiadta budapestet és ott volt egy két kastély a kerületek szerint. nem tudod hogy meiykbe lehetne elmenni?vagy bárhol pest megyében nem tudsz jó helyet? szentendrén már voltunk tavaly
2011. jan. 26. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Az Örs vezér térhez közel nem találsz kastélyt. Én itt lakom, de nincsenek :D

Viszont onnan kimehetnétek Gödöllőre. Éppen az Örstől indul a hév, ami egyenesen odavisz, a Szabadság térnél kell leszállni. És a gödöllői az egyik legszebb kastély!!

2011. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha már Örs vezér tér,akkor onnan közel van a Gödöllői kastély,és ha az Árkáddal szemben állsz,akkor balra kell átmenni,ott van a sugár,és az mellett az IKEA,tuti észre fogod venni,hiszen hatalmas kék épületről van szó :)
2011. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Látom nem csak én gondoltam Gödöllőre (előző)
2011. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az Örs térképe, nézd meg jól, rá van írva, melyik az árkád, melyik az ikea, sugár, hév. Így már el tudsz igazodni :)

2011. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diszka válasza:

Szia! Én is az Örsön lakok, Ikea a Sugár mögött van, amit az árkád mellett találsz. A kerületben valóban nincs kastély, kerület szerint:Budapest I. kerülete Sándor-palota

Budapest II. kerülete Nyéki vadászkastély

Budapest II. kerülete Klebelsberg-kastély

Budapest III. kerülete Zichy-kastély

Budapest III. kerülete Kiscelli Schmidt-kastély

Budapest VIII. kerülete Wenckheim-palota

Budapest XVI. kerülete Gizella-kastély

Budapest XVII. kerülete Podmaniczky-Vigyázó kastély

Budapest XXII. kerülete Száraz-Rudnyánszky-kastély

Budapest XXII. kerülete Czuba–Durozier kastély

Budapest XXII. kerülete Törley-kastély

Budapest XXII. kerülete Sacelláry-kastély

2011. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor ha az örsnél felszálloka hévre akkor az egyenesen gödöllőre megy? és hol kell leszállni. és melyik hévre kell szállni illetve menyibe kerül és valahol megtudom nézni az interneten hogy mikor indulnak a hév.
2011. jan. 26. 11:35
 9/13 A kérdező kommentje:
hogyha írtátok valamennyien hogy ti ott laktok akkor ti biztos tudtok írni nevezetes helyeket nem csak pesten meg gödöllő hanem még jó helyeket ahova éredemes lenne elmenni. én pl még ócsára is elmennék nem tudom hogy az jó-e de voltam már szentendrén meg nagytétényben is a kastélyban de kicsit messzebbre is szeretnénk menni a családdal hogy egy kicsit utazzunk is és hogyha már nem olcsó semmi meg ha egyszer ráérünk úgyis egy teljes napra terveznénk.
2011. jan. 26. 11:38
 10/13 anonim válasza:
Egy másik válaszoló már írta,hogy a szabadság téren kell leszállni :) És a BKV honlapján mindent megtalálsz,időpontok,árak.Felszállni meg a gödöllői hévre kell :)
2011. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!