Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakótelepi vagy kertes házban...

Lakótelepi vagy kertes házban laktok? Ha lakótelepi melyik kerület, hányadik emelet, liftes? Hány babátok van? Szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés
Mi lakótelepibe lakunk 18. kerület, de szeretnénk kertes házba menni, csak még nem tudunk (anyagi okok) ,egy 8 hónapos babánk van, de én csak a hátrányát látom az emeletes háznak, szeretnénk még egy babát, de azt mindenképpen kertes házba szeretném majd nevelni.
2011. jan. 18. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Liftes lakótelepi panel, 8. emelet, egy baba.

Jobb lenne a kertes, illetve legalábbis valami nagyobb, mert a 35 nm elég kicsi lesz ha majd másodikat is akarunk.

2011. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8 lakásos társasház, Zugló, legfelső emelet, 100 négyzetméter, és nagy terasz. Imádunk itt lakni, közös kertünk is van, de senki sem használja, csak mi. Mi is szeretnénk kertest, mert azért a 4. emelet és a kert között van vagy 100 lépcső.. és hát így nem az igazi.
2011. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja, és egy gyerek egyelőre (zuglói).
2011. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a II. kerületben lakunk, egy 3 szintes tégla építésű társasházban, 42 m2-en. Nem lakótelep, hanem egy csendes kis utcácska, 2-4 szintes társas házakkal! Magasföldszinten lakunk, de mivel hegyvidék, így is 40 lépcső mire lejutok az utcára!

Én imádom ezt a környéket! Bár szeretnénk inkább kertes házban élni, mivel mindketten vidéken nőttünk fel. Nézegetjük is folyamatosan az ingatlan hirdetéseket, de sajnos egyelőre nem minősülünk potenciális ház vásárlóknak... :((( Pedig jó lenne!

Most egy 11 hónapos fiunk van, és addig biztos nem jön a kistesó, míg nem sikerül kertes házat vennünk!

2011. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Lakótelep VX.kerület 1 emelet, 4 hós baba 47 m2. Mi sem szeretjük. Jó lenne kertes, telek már van de a ház még hiányzik.
2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szia,


mi vidéken lakunk, de társas házban a 4.emeleten, lift nincs. az összterületünk 34 m2 volt, amíg a férjem be nem építette a padlást. így nyertünk egy közepes gardróbot, egy pici hálót és egy nagy gyerek szobát :) jelen állás szerint, mivel megoldódtak a szoba gondok maradunk. szeretek itt lakni és hitel nélkül nem lehetne kertesünk, ez legalább a sajátunk :) egy kétéves fiunk van.


Ági

2011. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
vidéki nagyváros, azaz város széli kertvárosi rész. egy babánk van, 5 hónapos. tetőteres kertes házban lakunk. imádunk itt élni. csendes, mégis közel a város, busszal 15 perc a központ.több babát nem tervezünk, veszélyes volt a terhességem.
2011. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a második csemeténk egy 18. kerületi lakótelepi (alacska), 41 nm-es, első emeleti lakásba érkezett. Maga a ház két emeletes, így lift nem volt. Még pocakos koromban nekiálltunk hirdetni, 5 hónapos volt a pici, amikor sikerült eladnunk. Kifizettük a hitelt, fél évre anyuékhoz költöztünk, közben pedig folyamatosan házat kerestünk Pest megyében. Szerencsére megtaláltuk álmaink (és persze pénztárcánk) házikóját, már 4. hónapja itt lakunk.

Alapvetően szerettünk ott lakni, csak hát nem négytagú családnak való a 41 nm, a környéket imádtuk, csak nem így képzeltük el a gyereknevelést. Meg az is közrejátszott abban, hogy eladjuk, hogy egyes lakótársak oly mértékű fizetési elmaradást halmoztak fel, hogy többször volt, hogy már gázkikapcsolással fenyegették a házat...

Anyagilag is nagyon jókor tudtuk eladni, svájci frankos hitelünk volt...

2011. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Emeletes sorhazban lakunk a foldszinten, sajnos laknak felettunk -iszonyatos zajos emberek. Emiatt nem szeretek itt lakni. A lakas is mar kezd kicsi lenni, 55 m2, 2 gyerkoccel, igy emiatt is mennek mar. A kornyeket szeretem, de a felettunk lakok egyszeruen kibirhatatlanok. :-(
2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off leszek, bocsi. 2. válaszoló vagyok. 15:29, engem mindenki hülyének nézett anno, mikor mondtam, hogy én csak legfelső emeletre vagyok hajlandó költözni. Apám visszakérdezett, hogy akár 10.re is? Mondtam hogy igen. Csak a fejem fölött ne legyen senki, mert már volt benne részem. Remélem sikerül jó megoldást találnotok!:)
2011. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!