Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyek vannak Budapeste...

Milyen helyek vannak Budapesten, ahol nincsenek sokan, alkalmas arra, hogy sétálgasson és kiszellőztesse az ember a fejét?

Figyelt kérdés
Gellért-hegyen és a Váron kívül.
2011. febr. 20. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Margit-sziget sem veszélyes ebből a szempontból. Hajógyári sziget.
2011. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fel busszal a Moszkva térről a Normafára! Ott lehet lazítani és a táj is szép!

Vagy a János-hegy.

Vagy a Hármashatár-hegy, oda kevesebben járnak.


Óbudán a Gercse-templom környéke.


Pesten a Városliget is jó kisebb sétára. De én a Wekerle-telepet is szeretem, igaz ott sokan laknak.. de hangulatos utcák hatalmas fákkal és a közepén van egy szép tér.

2011. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Pesten a Péterhalmi-erdő. Ott még erdei tornapálya is van. Bár oda egyedül nem mennék, csak legalább másodmagammal. Ferihegyi-erdőbe szintén lehet sétálgatni, de ott se egyedül tenném. Itt még a repülőket is lehet bámulni!
2011. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Mi a gond a Péterhalmi-erdővel? Volt már rossz tapasztalatod? Én csak futókkal, sétálókkal , kutyusokkal találkoztam eddig...na jó, lehet, van 1-2 hajléktalan, de azok bántanak vagy mi?
2011. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Péterhalmi-erdő: Nem, semmi zűrös esetem nem volt. Futók és kutyasétáltatók okésak. Viszont láttam már 1-2 gyanúsan lézengő embert is.

Egyszer éreztem nagyon hülyén ott magam, mikor favágókat kerültem ki. Nagyon néztek. Lehet illegális fatolvajok voltak, nem tudom.

Átbiciklizni szoktam ott, hogy levágjam az utat, illetve versenyen voltam ott, amikor eléggé átfutkorásztuk a terepet. Hát botlottam ijesztő szemétkupacos ösvényekbe.


Na nem tudom, de kifejezetten sétálni nem mernék ott, inkább csak átfutni rajta mielőbb.

2011. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Városliget, Népliget, Margit-sziget
2011. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!