Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hűvösvölgy--Hármashatár-hegy:...

Hűvösvölgy--Hármashatár-hegy: milyen terep?

Figyelt kérdés
Fogadásból bevállaltam, hogy megteszem magassarkú cipőben a fenti útvonalat, erdei úton. :) Viszont sosem jártam még arra, ezért szeretném tudni, mire készüljek. (A távolság nem gond, szoktam nagyokat sétálni ilyen cipőben, csak persze nem mindegy, milyenek az útviszonyok!)
2011. márc. 11. 14:36
 1/6 anonim válasza:

[link]


háááát..én tuti nem vállaltam volna:D

2011. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért is nem? :) Tetszik a térkép, köszi, csak nekem erről nem derül ki, hogy milyen lehet ez az út. :)
2011. márc. 11. 15:46
 3/6 anonim válasza:
figyu,én vidéki vagyok,soha nem jártam arra,de ha rákattintassz a műhold gombra,akkor eléggé fás környék,és én jártam már olyan helyen,ami erdő,és nem irigyellek,főleg hogy magassarkúba kell teljesítened.. majd írj élménybeszámolót xP
2011. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
voltam gyalogtúrán arra, sziklás szakaszokra is számíts.. nem ismerem ezt a konkrét útvonalat, HHH-ről bringával próbáltam lejönni, de végig sziklás az út, gyalog tolva is majdnem kiment a bokám. Szóval hajrá! :D Nem vennék mérget rá, hogy helyén marad a cipőd sarka.
2011. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, nem volt ám olyan vészes. :) Tényleg voltak elég meredek, köves szakaszok, de felfelé nem volt vészes, egy kis billegéssel megúsztam. (Lefelé szerintem kitört volna a bokám...) A legrosszabb egy sáros rész volt még az út elejénél, ott minden lépésnél tövig besüppedt a sarkam, és alig bírtam kiszedni. De szerencsére nem ragadtam ott. :)
2011. márc. 26. 13:46
 6/6 anonim válasza:
hepe hupás az tuti!
2011. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!