Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pesten, főleg a déli részen...

Pesten, főleg a déli részen hol bérelhetnénk kertesházat, ami jó környéknek számít, és a tömegközlekedés is jó?

Figyelt kérdés

A XXII. kerület, Budán gondolom jó, de közlekedésben nem győzött meg. Csepel jó lenne közlekedésben, hév, buszok, de azt mondták többen is, hogy nem jó környék...

Kinek milyen tapasztalata van??


2011. márc. 11. 19:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Mi Csepel kertvárosban lakunk és ez bizony jó környék! Nem tudom, ki mondta az ellenkezőjét, de biztos nem idevalósi!


Csöndes, nyugodt, barátságos emberek...

2011. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
És rengeteg kirándulási lehetőség van, tekintve, hogy itt a Kis-Duna, ennek partja nagyon szép!
2011. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Én is azért gondoltam, hogy jó lenne, mert ugye a Duna partján nem lehet rossz lakni.

Jövő héten lesz időm, elmegyek arrafelé, körülnézek...

De közlekedés szempontjából úgyis az tűnik a legjobbnak.

2011. márc. 13. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Csepelnek a lakótelep miatt van rosszabb híre, de amúgy a kertváros tényleg nem rossz hely.

A XIX. kerület sem rossz, bár kizárólag a Wekerletelep, viszont hátránya, hogy a Határ úti metróállomástól megközelíthető, ami elég nagy gettó (Kőbánya-Kispesttel együtt).

2013. júl. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!