Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó nyaraló hely Magyarországon?

Jó nyaraló hely Magyarországon?

Figyelt kérdés

Hello!


Magyarországon belül, esetleg ha voltatok nyaralni, kempingben, vagy tó mellett, ahol elfogadható árak vannak és nyaraláshoz nagyon jó hely. Talán még látnivalók, érdekességek stb. is van a környéken, akkor segítsetek nekem valamit keresni nyárra. Ha tudtok linket szívesen megnézem a helyet. Saját véleményeket is várok a helyről, ha netán voltatok ott :)

Köszönöm előre is :)


2011. ápr. 4. 13:29
 1/9 anonim válasza:
Gyékényes, ha tópartra vágysz. Ott van nyaralónk, nagyon szép. A horvát határ mellett van.
2011. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
S Mennyibe kerülne két főnek egy éjszaka Idegen forgalmi adóval együtt?
2011. ápr. 4. 15:24
 3/9 anonim válasza:
szallasgyekenyes.hu itt mindent megtalálsz
2011. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a segítséget, de sajnos én még csak tanuló vagyok, így ösztöndíjból tudnánk menni nyaralni. Így az összeget nem tudnám megfizetni egy hétre.


Azért köszönöm!


Hello!

2011. ápr. 4. 18:33
 5/9 anonim válasza:
De a hely azért és tudsz sátorozni is. Csak a hely miatt mutattam a honlapot.
2011. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
azért szép. bocs, ez kimaradt.
2011. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Szépen a segítséget!


Találtam közben egy másik helyet. Mivel segítettél ezzel kapcsolatban, szereztem másik kuncsaftokat helyettem, akik elköltik ott a nyaralásra szánt pénzüket :)

2011. ápr. 6. 08:23
 8/9 anonim válasza:
Köszönöm, kedves vagy. Hol fogsz nyaralni, ha megkérdezhetem?
2011. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam, jelenleg elfogadható árakkal. Bocs, hogy csak most írok vissza, de eddig nem figyeltem, hogy jött-e válasz/kérdés.


Szia!

2011. ápr. 29. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!