Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hetvegen Debrecenbe szeretnenk...

Hetvegen Debrecenbe szeretnenk utazni (negy napra) egy husz honapos es egy tizenharom eves gyerekkel Erdelybol. Tudnatok ajanlani olyan szallast ami nem nagyon draga, esetleg bababarat es kozel van az Aquatikumhoz? Foleg apartman erdekelne.

Figyelt kérdés
Koszi!
2011. ápr. 13. 14:27
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én mint debreceni lakos, próbálok neked segíteni.Úgyhogy ez nem vélemény(nem voltam a szállodában), csak nekem rögtön ez a hely ugrott be :)

A Hunguest Hotel a Nagyerdőn(az aquaticummal srégan szembe, ill. ott van az állatkert, vidámpark, csónakázó tó, és egy gyönyörű játszótér az ötholdas pagony(kb 3 perc sétá)

most így hirtelen ez jutott eszembe :) remélem segítettem :)

2011. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
120 ezer lenne negy ejszakara....
2011. ápr. 13. 19:51
 3/5 anonim válasza:

Inkább itt kellene keressél :

[link]

2011. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo de nekem nincs olyan szallasom.
2011. ápr. 20. 14:47
 5/5 anonim válasza:

A lentinél olcsóbban talán úgy lehetne, ha az nlcafe.hu forum rovatában ( vagy más női fórumon ) megkérdezed ki fogadna be titeket a debreceni lakásába pár napra kedvezményes összegért, pl.hasonló korú család, nyugdijas néni, akiknek jól jónne egy kis jövedelemkiegészités és szimpatikusnak találnak titeket.

---------------

Árak:

1 fő 5000 Ft/fő/éj

2 fő 4000 Ft/fő/éj

3 főtől 3700 Ft/fő/éj

Gyerekkedvezmények: 2 éves korig ingyenes, 2-6 éves korig 2000 Ft/fő/éj

Az árak az Idegenforgalmi adót tartalmazzák. (IFA=300 Ft/fő/éj)

tel: Bordi Attila, 0036 30 355-88-88

2011. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!