Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Szerinted normális, ha egy...

Szerinted normális, ha egy tizenhárom éves gyerek így ír?

Figyelt kérdés

"álatbarát szerint:


a mi egyik kutyánkat ugy találtuk a másik meg menhelyre ment volna de nem engedtem és bármi áron is de az enyém lessz ezt elhatároztam és igy is lett.még csak 13 éves vagyok de az a célom ha felnött leszek nyitok a kóbor kutyáknak egy olyan helyet ahol boldogok lehetnek.(a képeket nézve sírva fakadok hogy ennyi szép kutya meghalt"


2011. szept. 10. 18:17
 1/8 anonim válasza:
100%
nem,de legalabb szep gondolat amit leirt
2011. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, nemes tervek, csak nem valószínű, hogy módjában áll majd megvalósítani, hiszen ha ennyire gyatrán tanul, akkor örülhet majd az utcaseprők havi százezres fizetésének, abból meg nem lehet menhelyet fenntartani. Kár érte, jó gyerek, csak buta, vagy lusta.
2011. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
71%
Szellemi a gyerek vagy csak van egy kis beütése nem ?
2011. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Most mondd már, kedves kérdező, legfeljebb nem lesz belőle lektor.

Ismerek pár gazdag embert, mit mondjak, egyik sem egy klasszika-filológus.

2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy magyar embernek, akár lektor, akár nem, tudnia kell helyesen írni. Én így gondolom.
2011. szept. 11. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel nem is vitatkoznék, mert tulajdonképpen egyetértek; még akkor is, ha mások hibáiból szeretnék megélni: lektornak készülök, ha már szóba került.

De mégis, inkább írjon hibásan az ember egy jószívű ember, mint helyesen egy kegyetlen.

17L

2011. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek elég nagy hányada ilyen csapnivalóan (vagy még rosszabbul) ír. Ami még szomorúbb, hogy igény sincs a helyes beszédre és írásra, ezért simán megjelennek nyomtatásban, cégfeliratokban, egyéb helyeken egetrengető hibák.
2011. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Egyik volt haverom 5 sorban 32 hibát ejtett, pedig csak szavakat diktált a tanár. Ma már a fősulin is túlvan.
2011. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!