Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen színvonalon van az...

Milyen színvonalon van az Esztergomi piac? Mely napokon van, érdemes felkeresni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen piac? Ha arra a putrira gondolsz ami a város közepén szokott lenni akkor soha ne keresd fel,mert undorító ami ott van.
2011. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan jönnél? A közvetlen környékről még talán érdemes bejönni szétnézni, de ha a közvetlen környéken lennél, akkor valószínűleg nem kérdeznél ilyet.

Messzebbről nem hiszem, hogy van értelme idejönni....

2011. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az egyik legalacsonyabb színvonalú piac az országban, szinte a házak között van a belvárosi piac

hogy van e ott más piac is azt nem tudom

2011. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a tuloldalrol irtam./Szlovákia/Réges rég jártam ott piacon akkor elég jo volt,s véletlenul eszembe jutott mert ujságban olvastam cikket rola.Koszi a választ,nem biztato.Amugy azért kérdeztwem mert ha Párkányban van dolgom akkor ha erdemes lenne átugornánk de valoszinuleg igy nem,.
2011. ápr. 21. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon igen szépen felújított és teljesen új építésű piacok, vásárcsarnokok vannak némelyik az eu-s színvonal felett

utóbbi időben nagyon elkezdték a csarnokokat és a buszpályaudvarokat fejleszteni igen nagy sikerrel


Esztergomban ezekből a dolgokból semmi sem látszik

2011. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!