Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolciak! Láttátok már a...

Miskolciak! Láttátok már a Miskolc-Tapolcán lévő "Wicha villa"-ként ismert épületet?

Figyelt kérdés
Azt mondják nagyon szép, de én még sosem láttam. Kié az a ház? Mert miskolctapolcára akarunk kirándulni egyet, és mindenki mondta ha kerestünk egy utcát "A Wicha villa mellet".. Valakinek van képe róla?
2009. márc. 7. 21:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Én miskolctapolcai vagyok és a Wicha ház Wicháéké.A Fenyő utcában találjátok nem nehéz eltéveszteni olyan mint egy palota.Ajánlom figyelmetekbe a barlangfürdőt és az erdei túrákat valamint a sziklakápolnát.
2009. márc. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
49%

Igen. Ismerem is a tulajdonos lányát.

Nagyon szép, egy túrát megér :)

2010. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
73%
A Wicha villa talán Fürj utcában van vagy valami ilyesmi neve van az utcának, nem nehéz megtalálni Wicha József a tulajdonos felvásárolta az egész utcát, kivéve egy öreg házaspár kis házát, őket nem sikerült lefizetni:)) fel kell kanyarodni a tapolcai strand mögött egy utcán, ami elég meredek. amúgy a wicha villa gyönyörű.
2010. máj. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
37%

A négy madár utcája határolja a Wicha villát...csak,hogy tudd milyen ember...a kovácsoltvas kapura akasztotta fel magát a kapu készítője,mert a nagy milliárdos nem fizette ki...ennyit róla.

mellesleg nekem ne mondja senki,hogy vízvezeték szerelőből milliárdos lesz valaki...sötét ügyek állnak e mögött...mint minden mögött is miskolcon

2010. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
úristen ezt honnan tudod, hogy oda akasztotta fel magát?:| azt az eget.. amúgy persze, hogy nem kétkezi munkából teremtette meg mindezt magának biztos vannak érdekes ügyei..
2010. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%

19:52:

onnan,hogy apám a '80-as évek óta ismeri

2010. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vespasianus válasza:
100%
A villával kapcsolatban.Én is dolgoztam a kapukon,keritéseken még 2002-ben.A vállalkozó ismert iparművész és a mai napig él és virúl.Kezdetben kurityánban készűlt a kovácsolt cucc,majd az L&V telephelyén fejeztük be.Egyébként cirka 40 guriga volt a teljes cucc,hogy a válallkozó(egykori alkalmazóm)mennyiben részesült,nem tudom,de a mai napig él.Erről ennyit.Egyébként tényleg fűtésszerelőként kezdte a BÁÉV-nél.Van vele riport is a Hír tv"Arcok a liftben"adásában.
2010. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mennyibe kerül az a villa?
2020. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak alvilági tevékenységeik?
2020. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!