Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben mit érdemes megnézni?

Debrecenben mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
A férjemet szeretném elvinni Debrecenbe egy napra. Arra gondoltam, hogy nézelődnénk, megnéznénk a nevezetességeket és megebédelnénk valahol, utána még egy kis nézelődés és mennénk haza. Olyan helyeket keresek, ahová pl. délelőtt 10 és délután 16 óra között el lehet menni. Kulturálisan szeretnénk feltöltődni, csavarogni egy kicsit. Mit lehet ennyi időbe belesűríteni?
2009. márc. 16. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy egy szombati napon mennénk (a nyitva tartások miatt).
2009. márc. 16. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Déri Múzeum, Nagytemplom... A Nagyerdőn a Békástó és környéke...

Huhh úristen debreceni vagyok 22 éve és nem jut eszembe semmi........ :(

Ha vásárolni is akartok akkor a Fórumba menjetek el a Csapó utcára..

A Kossuth teret (főtér) mindenképpen nézzétek meg.


Az egyetemnek van egy botanikus kertje de nem tudom nyitva van e szombaton... az az Egyetem téren van (amit szintén érdemes megnézni)


Ebédelésre a Leveles csárdát ajánlom a Nagyerdőn (a Békás tó-tól nem messze).


Van egy állatkertünk is ha érdekel titeket :)


Ha valamit kihagytam majd jön valaki és beírja :)


Örülök hogy ide jösztök!!!

2009. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gyakorlatilag a város szebb és nevezetesebb helyeit villamossal be lehet járni :) Szóval haladjatok csak a sínek mellett és mindig ide térjetek vissza, ha nagyon elkalandoztok. A Nagyerdő nagyon szép, ilyen szép időben még végig is sétálhattok sínek mellett a belvárostól a Klinikákig.
2009. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, és én azért szeretem a múzeumot, mert a kisfiam is elérte az Egyiptomos korszakot, és a Déry-ben van múmia! Nem beszélve a fantasztikus Munkácsy-festményekről.
2009. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!