Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencei tóról, vélemény?

Velencei tóról, vélemény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:08
 1/7 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Szép csak jó időben zsúfolt.
2011. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vasárnap sokan vannak főként a velencei agárdi szabadstrandokon

ez a két hely amúgy a legjobb ott

de hétközben nagyon néptelen a part ( pl Agárd)

sok weekenház eladó stb

sok büfé bezárt, nincs akkor élet mint régen

a hajók ritkán járnak és az északi parton a vendéglők üresek

de ha jó idő van hétvégén akkor agárdon vagy velencén jókat lehet fürödni, Velencén van Welness szálló, Agárdon Velencén meg Gárdonyban lehet szórakozni, Pákozd, Sukoró ott meg lehet kirándulni

nádasban madarakat figyelni

tehát jó a tó, de sokkal több lehetőség lenne benne

2011. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet lepontozni

a lauder által építeni kívánt kaszinóváros egy közellenség lett, de nagyon fellendítette volna a Velencei-tavi turizmust

úgymond felrajzolta volna a térképre a külföldiek körében a tavat és a szállodák meg a kaszinók még fehérvári munkanélkülieknek is munkát adott volna

Lauder pedig azért nem csak egy lezsidózható zsidó, mert azért adott valamit magyaroknak

tehát nem lett volna az rossz, mostmeg mennek a magyar nyugdíjasok meg a szabadnapos gólyfigyelők és élvezhetik a csendet....meg a szegénységet és ki nem használt lehetőségeket

2011. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, utolsó, de itt azt hiszem nem is ezen ment a vita hanem mert fillérekért adták el neki.


Amúgy velence most szét van bombázva a strand.

2011. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velencén szét van bombázva a strand? Még mindig? Tavasszal jártam arra, azt hittem, nyárra azért végeznek.

Tervezzük, hogy lemegyünk valamikor, ezért is kérdeztem itt nemrég, hogy megvan-e még a szabadstrand... Akkor most menjünk vagy ne?

2011. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én is inkább hétköznapokon megyek strandolni, akkor nincs hering-feeling.
2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. máj. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!