Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten hol van a legjobb...

Budapesten hol van a legjobb pénzváltó szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mindig a Ferenciek terétől nem messze váltottam be. Ez egy nagyon pici kis lyukban van. Valami takarékszövetkezetnek a pénzváltója és mindig 1 forinttal jobb árai voltak, mint a környékbeli pénzváltónak. Legutóbb 3 éve voltam ott, nem tudom, h ott van-e még. Én is oda szeretnék visszamenni a nyáron. A Leo Panzio oldalán kell elindulni és nagyon nézni, én mindig percekig járok fel-alá, mert úgy elbújik. A Kossuth Lajos utcára néz. Elvileg csak 1-2 perc a panziótól.

[link]

2011. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
VI. Izabella u. 69 Tichi Kft. Eddig mindig 2-3 Forinttal jobban jártam mint máshol.
2011. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy beutaztok ezekhez a "2-3 forinttal jobb" pénzváltókhoz, az már nem drágább mulatság -akár benzinben, akár bkv-jegyben- mint egyszerűen a helyi pénzváltóhoz menni?
2011. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ferenciek tere,invázionál én oda járok,de lehet van jobb is
2011. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, utolsó előtti, mivel ha mondjuk sok költőpénzt váltasz egy utazáshoz - mint én legutóbb 300 ezer HUF-ot, ketten mentünk a párommal - akkor több 10 ezer forintot spórolsz. Nagyon nem mindegy. Pláne, ha bérleted van, akkor meg úgyis ingyen van az odajutás.:)
2011. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm s tippeket!


2ezer EUR-t akarok váltani úgyhogy nagyon nem mind1!!!!

2011. jún. 2. 19:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Még mielőtt leburzsujoznátok, azért ennyit, mert a szálloda ahová utazunk, csak kp-t fogad el, kártyát nem! Úgyhogy ez nemcsak a költőpénzünk, hanem a szállás ára is egyben!
2011. jún. 2. 19:52
 8/11 A kérdező kommentje:

Az Izabella utca melyik részén van ez?

Azért kérdem, mert pont ma jártam ott a gyerekkel (védőnői szolgálat a trolimegállóban) és nem vettem észre...

2011. jún. 2. 19:53
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajna a Ferenciek terén nem vagyok ismerős, nem tudjátok pontosan mi a neve a pénzváltónak?

Mert ha rákérdezek pl egy járókelőtől, biztos van ott több pénzváltó is...

2011. jún. 2. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:

"300 ezer HUF-ot,"


Ilyen mennyiségű pénzt a XXI. században kártyán szokás hordozni, nempedig készpénzként valami tatyóban, ha másért nem, legalább a zsebtolvajok elleni védekezés miatt!

2011. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!