Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehet kibírni ezt egyhuza...

Hogy lehet kibírni ezt egyhuzamban? (usa-MO)

Figyelt kérdés

8 óra kocsikázás(new york-ig), majd kb 10 óra repülés(mo-ra)... számomra ez nagyon megterhelő lenne, és az időeltolódás is közre játszana... de csak így van repjegy...

Volt már valaki így? ha igen, mit csinált, hogy töltötte az idejét?


2011. jún. 7. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Alvás, zenehallgatás, olvasás, esetleg ezek kombinációja.

Így már 28 órát is utaztam egyhuzamban, 5 óránként 10 perces megállókkal.

2011. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én egyszer repültem 10 órát, és elötte 1 óra autó út volt + 4 órát késett a gép.


nem túl jó. de ki lehet bírni. esetleg kenedy mellett vegyél ki egy szobát és szakítsd meg az utazásodat. így tuti egyszerübb lenne.

2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes ez. Ne aludj előtte túl sokat, és akkor a repülőn tuti benyomod a szunyát, és máris Ferihegyen vagy :)
2011. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fárasztó lesz, de utólag majd meglátod, hogy hamar elmegy az idő. Azért egy fárasztó nap még nem a világ vége! Hihetetlen élvezet lesz utána itthon végre bebújni az ágyadba és aludni. :)
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszer utaztam pénteki indulással vasárnapi érkezéssel, nem volt kellemes,de meg nem halt még ilyen miatt senki nyugi van
2011. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mucika, és aki 24 órát utazik buszon egyhuzamba? én már végignyomtam görögországba így az utat. tény, h a felénél meg akartam halni, de kibírtam.


előtte ne aludj mondjuk 24 órát, és akkor tuti elnyom az álom. bár én is így tettem volna :D

2011. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Perth-ből (Ausztrália) jönnél, akkor még még hosszabb lenne. De kibírható.
2011. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 8 kocsikázást miért nem váltod ki egy belföldi repülőjárattal?
2011. jún. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert nagyon drága lenne, nincs pénzem arra is...
2011. jún. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!