Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy diák csak a lakhelye és...

Egy diák csak a lakhelye és az iskolája között vehet a távolsági közlekedésre diákbérletet vagy két más település közözz is vehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem más települések közt is lehet venni.Én is akartam Győr-Kapuvárt illetve Győr-Csornát,de lemondtam róla,mivel nagyon drága.Veszek jegyet mindig,úgysem sokat járok arra,csak most így nyáron fürödni.Győrbe járok suliba.

A kérdésedre a válasz:IGEN

2011. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
ha nappalis vagy estis a diákigazolványod akkor bármilyen viszonylatban vehetsz, de ha levelezős, akkor csak iskola és lakóhely között.
2011. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákbérletet csak a lakóhelye és az iskolája között válthat. Minden más viszonylatra teljesárú bérletet kell vennie. Ha viszont nappalis vagy estis, akkor bármely tetszőleges viszonylatra vehet diákjegyet. Levelezősként diákjegyet is csak az iskola székhelye és a lakóhelye közt vehet.
2011. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tegyük rendbe:

Nappali és esti tagozaton JEGYET bármilyen viszonylatban vehetsz 50%-os kedvezménnyel. Levelezőn csak akkor kapsz 50%-ot jegyre, ha az iskolád és lakhelyed között van.


BÉRLETRE nem 90%-os kedvezményt kapsz, nappalin és estin, de csak akkor, ha a lakhelyed és az iskolád között veszed.

50%-os bérlet nincs.

[link]

[link]

2011. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elírtam: bérletre nem "nem 90%", hanem 90% van.

Először 50%-kal írtam, aztán fogalmaztam át, a "nem" benne maradt.

2011. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!