Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Foglalkozzak a BKV büntetéssel...

János99991 kérdése:

Foglalkozzak a BKV büntetéssel, ha nem kaptam csekket + elutasították az iskolalátogatási igazolást a diák helyett ( költöztünk + október 31-én lejárt. ) Valakinek valami vélemény?

Figyelt kérdés
Ma megbüntettek a nyugati metrónál, sajnos voltam annyira *******, hogy felmutattam a diákomat ami már abszolút semmilyen tekintetben nem érvényes... változott a lakcímem, nincs leérvényesítve stb... , Nem kaptam csekket viszont a ő elmondta, hogy az akácfa utcában tudom befizetni tata ratta rattata ... ő viszont írt magának vmit... Tudtommal kötelesek elfogadni az iskolalátogatási igazolást. Már kerültem hasonló helyzetbe ,akkor elfogadták a BKV ellenőrök. Egyébként direkt nem szóltam, hogy nem kaptam csekket.. hátha a későbbiekben ezt feltudom használni...
2011. nov. 5. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha ma büntettek meg, és azt mondták, menj az Akácfába, akkor, ha nem mész be, tuti jönni fog a csekk. Igaz, már nem 6 000 Ft-ról.
2011. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
igen, de elvileg kötelesek elfogadni az iskolalátogatásit... ezért nem értem, hogy mire fel büntettek meg.... + még csekket sem kaptam. Ott maradta nő kezében, mert rohantam a vonatomhoz...észre se vette, hogy nem adta oda, mert sorra állítgatták meg az embereket.
2011. nov. 5. 21:03
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja és nem kérte a személyit... Még olyan kérdésem lenne, ha netán a későbbiekben újra megtalálnak, ha nem mutatok fel semmit (véletlen otthon hagytam) stb.. ,akkor mit tehetnek?
2011. nov. 5. 21:09
 4/30 anonim ***** válasza:
Gondolom nevedet leírta diákról meg születési évedet, így kb. mindent tudnak rólad. Majd kijön a szép kamatos csekk.
2011. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
HA ELVILEG EL KELL FOGADNIUK AZ ISKOLALÁTOGATÁSI IGAZOLÁST,AKKOR ENGEM NEM TERHEL PÓTDÍJ!! Több ellenőr elfogadta csak az a rusnya banya nem.... Jöhet a kamatos csekk, hamarosan költözök Londonba...:)Oda küldhetik:) Nem hiszem ,hogy visszateszem a lábamat Magyarországra.
2011. nov. 5. 21:55
 6/30 anonim ***** válasza:
AKkor majd kapod az ügyvédi papírt :) Hajrá :)
2011. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Nem kell elfogadniuk az iskolalátogatásit. Honnan szeded ezt a marhaságot?
2011. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatásit jó ideje már nem fogadnak el. Valami semmi pénz egy ideiglenes diák, fél perc alatt kiadják és ha megvan a rendes diák, visszaadják a pénzt. Nem igaz, hogy nem tudtad kiváltani.
2011. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem szedem, tapasztaltam. Amióta újítom a diákot -sajnos még nincs kész- az >>>összes<<< BKV ellenőr elfogadta kivéve ezeket. Nem hiszem ,hogy Blaha Lujza teres ellenőrök más szabályzatot ismernek ,minta Nyugatis ellenőrök... a buszos ellenőrökről meg ne is beszéljünk, dettó elfogadják ők is.... Mivel iskola pecsétje van rajta és igazolom ,hogy x/y tanévre be vagyok írva! tehát DIÁK vagyok!!!!!! Azt még hozzátenném ,hogy a volán és a máv is elfogadja, sőt a novemberi bérletet ezzel vettem meg(iskolalátogatási) Kellett a "régi" diákom meg az iskolalátogatási hozzá.
2011. nov. 5. 22:06
 10/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg intézd el náluk az ügyet, mert amúgy jönni fog az egyre nagyobb csekk, majd az ügyvédi papír.
2011. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!