Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten a Népliget autóbusz...

Budapesten a Népliget autóbusz pályaudvaron a buszvezetőnél lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
Továbbá a kérdésem még az lenne hogy Újpest városkapuból a Népliget autóbusz pályaudvarhoz pontosan mennyi idő alatt ér oda a metró?Köszönöm a segítségeket:)
2011. jún. 16. 14:27
1 2
 1/12 anonim válasza:

újpest-városkaputól kb. 20-25 perc alatt ér a népligethez a metró.

a ligetbe pedig nem lehet a sofőrnél jegyet venni.vagy lent, a pénztáraknál kell, vagy az automatákból.

:)

2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet venni jegyet a sofőrnél, de megveheted az elővételi pénztárban is, ha előbb érsz ki. A metró kb 20 perc alatt ér oda.
2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen busszal utazol. Vannak expressz járatok, azokra csak a pénztárban lehet venni, különben a sofőrnél is. Ha megveszed előre, az a tuti, akkor legalább biztosan felférsz.
2011. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

többnyire lehet venni a buszon

csak nem biztos h felférsz a buszra


ha olyan a járat..



az elővételis jegyesek előnyt élveznek felszállásnál

2011. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy már semelyik buszra nem vehetsz a sofőrnél jegyet, mindig bemondják, hogy az automatákból vagy a pénztárnál lehet venni.


Ezt találtam: "A társaság minden nagy forgalmú, elővételi és bérletpénztárral rendelkező autóbusz-állomásán kötelező menetjegy elővétel van érvényben. Az elővárosi járatok kizárólag a pénztárakban, illetve a jegykiadó automatákból megváltott menetjegyekkel, bérletekkel vehetők igénybe, távolsági járatainkra az autóbuszon is biztosítunk menetjegy vásárlási lehetőséget."

[link]


Én 40-45 km-t utazok a népligettől, és a mi buszainkon nem lehet a sofőrtől venni jegyet, csak regisztrációsat.

2011. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én minden héten 110 Km-t utazom

és lehet venni buszon

2011. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet venni a buszon, sőt, ha az indulás előtti fél órában érsz ki a Népligethez, és nem hamarabb, akkor már a pénztárban nem is adnak ki jegyet. Legalábbis a normál, egyszerű járatokra. Nem expressz.
2011. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem adnak jegyet a pénztárnál, ha fél órán belül indul a busz?? Ez hülyeség, én nap mint nap ott járok, van, hogy az utolsó pillanatban veszek jegyet, meg se kérdezik, hogy hánykor induló buszra, csak megmondom, hogy x város y megállóig kérek jegyet, és odaadja, én meg felszállok a buszra, a sofőr nem ad jegyet.
2011. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

járattól függ


x % jegyet adhatnak el elővételben..

ha ezt a %-ot elérik, utána nem adnak

2011. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!