Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy a legegyszerűbb eljutni...

Hogy a legegyszerűbb eljutni a nyugati pályaudvartól a népliget buszpályaudvarig?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as metróval, egyenesen odavisz.
2011. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, Nyugatiban követed a metró jelet, felszállsz rá Kőbánya-Kispest felé és talán 7-8 megállóra van Népliget. Ez a legeslegegyszerűbb.
2011. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez az út kb mennyi ideig tart? mert ez a lehetőség van, hogy felszállok a népligetnél vagy pedig a petőfi hídnál is van egy megálló elméletileg, és oda később ér a busz, attól függ, hogy érkezik be a vonat a nyugatiba
2011. szept. 24. 08:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 20 perc, fél óra, pontosat nem tudok mondani, mert sosem mértem még, sok mindentől függ, de számolj inkább többel az a biztos. A metró viszont szinte pont Népliget alatt áll meg, így nem kell sokat bolyongani, nagyon eltévedni sem lehet. :)

Ha Petőfihez mész, akkor azt hiszem talán 5 megállót kell menned, plusz attól függően hogy pontosan honnan is indul a busz és milyen tempóban sétálsz 5-10 perc gyaloglás.

Mennyi időd van átérni?

2011. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát most úgy néz ki, h a vonatom kb 14.40re ér be a nyugatiba, és a busz meg 15.39re ér a petőfi híd budai hídfőjéhez, amit 4es v 6os villamossal könnyen meg tudok közelíteni, és asszem megtaláltam a petőfi hidas megállót
2011. szept. 24. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:

A BP nyugatitól mennyi idő alatt ér a metró a Népligetre? Általában mennyit kell várni a metróra?

Ha Kecskemétről (a legelső) vonattal indulok Pestre, elméletileg 6:32-re ér a nyugatiba, nekem meg 7-kor indul Népligetből Bécsbe a buszom.

Ha meg busszal megyek Pestre, annak a Népligetbe van az állomása ami jó, viszont elméletileg 6:50-re ér oda úgy h sietni is kell a másik buszra. Ha meg baleset van az autópályán akkor máris szívás van és ugrik az utazás is.

2013. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!