Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek magammal a táborba?

Mit vigyek magammal a táborba?

Figyelt kérdés

Szyasztok 12 éves lány vagyok és megyünk táborozni Tatára nem családdal hanem osztállyal.Már ha ez fontos..: D

Az érdekelne hogy mit vigyek magammal hátha tudtok olyat mondani esetleg amit nem pakoltam be


2011. júl. 3. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű tábor? Mennyi időre? Hol alszotok? Van ágynemű?

Sok helyen kérnek ágyneműhuzatot, bán én hálózsákban alszom ilyenkor is, csak fenn az ágyon.

Amire szükséged lehet: törcsi, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, deo, fésű, papucs, esetleg fürdőruha, naptej, valami sapi napszúrás ellen, szabadidőruha, sportcipő, pólók (felsők), fehérnemű, pulcsi, esetleg egy széldzseki (kis helyet foglal és jó ha esik az eső), egy kis esernyő, esetleg egykét gyógyszer pl fájdalom csillapító, hasfogó (hasmenésre), kalcium rovarcsípésre, fenistil gél, ragtapasz, szúnyog-kullancs riszató spray

Ezek nélkül nem indulnék el táborozni.

2011. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Edzőtábor :)
2011. júl. 3. 13:58
 3/4 anonim válasza:
Esernyő helyett esőkabátot ajánlok, hú azt nekem is fel kell írnom mert én http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__elokeszuletek__3931651.. erre megyek. De jó, hogy szoltál előző!
2013. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Picit lekéstem!:) Jó volt?
2013. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!