Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezt hogy vigyem magammal...

Ezt hogy vigyem magammal táborba, hogy szerezzem be? Leendő BME villanykaros.

Figyelt kérdés

bocskor, vegyvédelmi kesztyű,.

zsebtábortűz zsebGeiger-Müller számláló, sugárzó személyiség.


2011. aug. 9. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sugárzó személyiséget sajnos már nem árulnak, épp hiány van a boltokban, de külföldről rendelhető (svájci cégtől biztosan). Nem árt, ha mellé egy kevés humort (esetleg készlethiány az "irónia" alatt keresd) is beszerzel.

Amúgy cipő, kesztyű (ha nem akarod pl. csalánnal összecsípni a kezed), valamiféle tűzgyújtásra alkalmas szerszám (vagy elemlámpa - jó, ha az is van) is legyen nálad, ha mennél. Meg egy iránytű, és ha ellenőrzik a G-M. számlálót, teszel rá egy fecnit, hogy ez kérem tisztelettel, az. És úgy állsz, hogy rád mutasson a nyíl, majd közlöd, te bizony sugárzó személyiség vagy. És mosolyogsz.

Szerintem te leszel az egyik, akit megszívatnak a gólyatáborban, készülj fel. Olvassák azok ezt az oldalt is.

2011. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod, hogy ezeket nem kell szószerint érteni, inkább a kreativitásra (mennének) mennek rá.
2011. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal plutóniumot.


Egyébként leginkább úgy lehet gólyatáborra felkészülni, hogy edzel májra. Esetleg az ottani kaját kiegészítésképpen viszel dugiban zsírt, hogy szívja a piát. :P

(A villanykaros gólyatábor is Bodajkon szokott lenni?)

2011. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szó szerint kell érteni :) csak kíváncsi vagyok más hogy áll hozzá ezekhez, ha azon múlik beszerzek én mindent ha nem megcsinálom XD, a májamnak meg van hely bőven :D
2011. aug. 10. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát te is többször álltál sorba, ahol az észt osztották. De mikor harmadszorra se kerültél sorra, meguntad...
2011. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát mivel én osztogattam :D

mindent beszereztem kivéve a bocskort

hogy a rákba csináljam meg ?

2011. aug. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!