Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan utazzak pest és vidék...

Hogyan utazzak pest és vidék között olcsón?

Figyelt kérdés
Van érvényes diákigazolványom és bkv bérletem, és szeretnék leutazni pestről vidékre nagyszüleimhez, de kéne vmi volán bérletféleség, mert szeretnék sokszor oda vissza menni, mivel a barátaimat sem akarom elhanyagolni teljesen, de az 1240 ft os utazás alkalmanként nagyon drága :S valakinek ötlete, hogy hogyan jönnék ki ebből a legjobban?
2011. júl. 4. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Veszel bérletet, az 5 ezer körül van egy hónapra.

De ha jól látom, itt olyan 60 km-es távról van szó. Ha találsz megfelelő utat, és nem a Pilisbe kell menned, akkor olyan 2-3 óra biciklivel, az se sok.

2011. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

120 km es távról van szó,ugyhogy sajnos biciklivel nem egyszerű,de nem volna hülyeség :D

2011. júl. 4. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, azt hittem, oda-vissza ennyi, azért számoltam a felével. Viszont akkor a bérlet bukós, mert csak 100 km-ig lehet venni.
2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bérletet nem vehetsz vidékre, ha Bp-i vagy, csak azok vehetnek, akik vidékiek, és Bp-re járnak suliba. (csak lakhely és iskola között lehet venni)

Marad a jegy, sajnos nem olcsó, de az esetedben máshogy nem oldható meg:S

2011. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez elég kellemetlen :S

Gondolom vonatra sincs ilyen megoldás :D

főleg h úgy 2vel is kell menni :S

2011. júl. 4. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A legokosabb megoldás diákként az, hogy mivel úgyis ráérsz, mert szünet van, ne utazgass sokat, hanem mondjuk menj le 2-3 alkalommal 1-2 hétre.
2011. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nincs más megoldás :(
2011. júl. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!