Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jövő héten tervezünk leutazni...

Jövő héten tervezünk leutazni a nyaralónkba a párommal. Mindenki azzal ijesztget minket, hogy rossz idő lesz. De én nem ezt látom sehol. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Keddtől péntekig leszünk ott. Én kb minden napra 29-30 fokot olvastam, és max egy kis felhősödést, meg záport. Nem hinném, hogy az olyan nagy dolog lenne a nyaralásunk szempontjából.
2011. júl. 9. 08:31
 1/2 anonim válasza:
Úgyan ilyen meleg lesz csak néha lesz borús az ég. Én is így tudom! Szóval szerintem ne aggódjatok! Jó nyaralást kívánok nektek! :)
2011. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
www.koponyeg.hu oldalon be tudod irni a konkrét várost ahová mész és 15 napos előrejelzést ad. 80%-ban be szokott jönni ez az oldal. Mármint az előrejelzés :)
2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!